York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Schools Amerika Yaz Okulu

LAL Schools Amerika Yaz Okulu

LAL Schools Amerika Yaz Okulu

İngilizce dil eğitiminde 25 yılı aşkın süredir hizmet sunan LAL Language Centers yüksek kalitede eğitim ve aktivite programları sunar. Bütün şubeleri Amerika'nın en heyecan verici merkezlerinde konumlandırmış olan LAL sayesinde İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenmek ve bu lokasyondaki nefis güzellikleri keşfetmek mümkündür. Amerika yaz okulları, aktivite programları sayesinde öğrenciler sosyal ortamda dil becerilerini pratik etme fırsatını değerlendirirler. LAL, alanında deneyimli eğitim liderleri...

İngilizce dil eğitiminde 25 yılı aşkın süredir hizmet sunan LAL Language Centers yüksek kalitede eğitim ve aktivite programları sunar. Bütün şubeleri Amerika'nın en heyecan verici merkezlerinde konumlandırmış olan LAL sayesinde İngilizce’yi en iyi şekilde öğrenmek ve bu lokasyondaki nefis güzellikleri keşfetmek mümkündür. Amerika yaz okulları, aktivite programları sayesinde öğrenciler sosyal ortamda dil becerilerini pratik etme fırsatını değerlendirirler. LAL, alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde, en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitimi çalışmalarını önemsemektedir. Böylece gençler eğlenerek ve keyifli deneyimler edinerek yurt dışı eğitim olanaklarını tanımış olurlar. Richmond-upon beldesindeki Thames Nehri bölgesinde, Torbay, Fort Lauderdale, New York, Boston ve Cape Town gibi birçok lokasyonda bulunan çekici ve prestijli okul seçenekleri ile LAL Amerika yaz okulu fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar