York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL University College Cork Klasik

LAL University College Cork Klasik

LAL University College Cork Klasik

  İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. LAL Schools tarafından ...

 

İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

LAL Schools tarafından düzenlenmekte olan İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz programı İrlanda'nın güney sahilinde bulunan Cork şehrinde yapılmaktadır. 1845 yılında inşaa edilen ve 178 dönümlük yeşilliklerle dolu bir arazide bulunan University College Cork şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz programında öğrenciler maksimum 15 kişilik dersliklerde haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde rehber öğretmenler gözetiminde düzenlenen gezi ve aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimi ve dil becerilerini geliştirmek amacı ile özel olarak tasarlanmıştır. İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik yaz programında öğrenciler 24 saat güvenliği bulunan üniversitenin yurtlarında tek kişilik özel banyosu bulunan konforlu odalarda misafir edilirler. Programda ayrıca aile yanı konaklaması da mevcuttur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile LAL Schools kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İrlanda eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program LAL Schools bünyesinde yer alan University College Cork'un yurtlarında tek kişilik odalarda yapılır. Programda ayrıca aile yanı konaklama seçenegi de bulunmaktadır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Cork şehir turu, Muckross House, Blarney Castle, Cliffs Of Moher ve Blackrock Castle Gözlemevi'ne eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler sport yarışmaları, film geceleri, oyun geceleri, mini olimpiyatlar gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar. Aile yanı konaklama yapan öğrenciler için farklı gezi ve aktiviteler mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler, yüzme havuzu, spor salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 2 Temmuz ile 10 Ağustos Tarihleri arasında 1-6 Haftalık dönemler şeklinde Haftalık 800 €--- Aile yanı konaklama seçenegi Haftalık 700 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu LAL University College Cork Klasik Yaz Okulu Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar