York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lakefield College School Lise Eğitimi

Lakefield College School Lise Eğitimi

Lakefield College School Lise Eğitimi

Lakefield College School   Kanada'da Ontario eyaletinin Lakefield şehrinde bulunan Lakefield College School AP diploma veren özel yatılı bir okuldur. 11. ve 12. sınıflarda AP diploma eğitimi almaya başlayan öğrenciler program dahilinde biyoloji, kimya, bilgisayar bilimi, İngiliz edebiyatı, İngiliz dili, kalkülüs, Fransızca(10.sınıftan itibaren başlar) ve politika derslerini işlerler. Öğrencilerin akademik başarılarını ve performanslarını geliştirmeleri, üniversite ve mesleki seçimlerine yardım...

Lakefield College School

 

Kanada'da Ontario eyaletinin Lakefield şehrinde bulunan Lakefield College School AP diploma veren özel yatılı bir okuldur. 11. ve 12. sınıflarda AP diploma eğitimi almaya başlayan öğrenciler program dahilinde biyoloji, kimya, bilgisayar bilimi, İngiliz edebiyatı, İngiliz dili, kalkülüs, Fransızca(10.sınıftan itibaren başlar) ve politika derslerini işlerler. Öğrencilerin akademik başarılarını ve performanslarını geliştirmeleri, üniversite ve mesleki seçimlerine yardımcı olabilmek için akademik danışmanların bulunduğu okulda öğrenciler SAT sınavı desteği de alabilmektedirler. Öğrencilerin zihinsel gelişimlerinin dışında fiziksel gelişimlerine de önem verilen Lakefield College School'da futbol, voleybol, basketbol, hokey, yelkencilik, yoga, dans gibi birçok sportif ve sosyal imkan sunulmaktadır.

 

Diploma

AP, Ontario Lise Diploması

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Lakefield College School
  • Seviye
   : Lise eğitimi
  • Konaklama
   : Yurt konaklaması çift kişilik odalarda
  • Dahili Hizmetler
   : Yurt konaklaması, sağlık hizmetleri, yemekler
  • Fiyat
   : Yıllık ücreti 69700 CAD'tır

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar