York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Köln Almanya Yaz Okulu

Köln Almanya Yaz Okulu

Köln Almanya Yaz Okulu

Köln: Nüfusu son güncellemesi 2013 de 1,024,373 olarak belirlenmiştir. İngilizce adı ile 'Cologne' olan şehir, kolonyaya ismini vermiştir. Sonsuz bir güzellik sunan Köln, çikolataları, spor aktiviteleri ve Roma tarihi ile adından çokça söz ettiren bir şehirdir. Almanya'nın en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat ve eğlence merkezlerinden biridir. Ana tren garı Dom'un bitişiğinde olan, ilk kez gitseniz bile bu katedral sayesinde çarşısında yönünüzü bulmakta zorlanmayacağınız bir Alman şehri. Ayrıc...

Köln: Nüfusu son güncellemesi 2013 de 1,024,373 olarak belirlenmiştir. İngilizce adı ile 'Cologne' olan şehir, kolonyaya ismini vermiştir. Sonsuz bir güzellik sunan Köln, çikolataları, spor aktiviteleri ve Roma tarihi ile adından çokça söz ettiren bir şehirdir. Almanya'nın en önemli ulaşım, kültür, bilim, sanat ve eğlence merkezlerinden biridir. Ana tren garı Dom'un bitişiğinde olan, ilk kez gitseniz bile bu katedral sayesinde çarşısında yönünüzü bulmakta zorlanmayacağınız bir Alman şehri. Ayrıca Almanya'nın dördüncü büyük kentidir. Sahip olduğu geniş ulaşım ağı ile Almanya'nın kentlerine ve diğer Avrupa ülkelerine kapı görevi görmektedir. İstanbul’dan Köln’e uçakla ortalama 3 saat 5 dakika sürede varabilirsiniz. Spor aktiviteleri ve sanat etkinlikler için ilgi çekici bir atmosfere sahip olan Köln'de her yıl çeşitli karnaval ve festivaller düzenlenir. Köln'den çeşitli ulaşım yolları ile düzenlenen yakın şehir ve yakın ülke gezileri ise Almanya'yı ve Avrupa'yı keyifli şekilde keşfetmeye olanak tanır.

Yurt Dışı Eğitim için bu güzel Alman şehrini York Education ile değerlendirin. 


Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar