York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Humboldt Köln Klasik Yaz Programı

Humboldt Köln Klasik Yaz Programı

Humboldt Köln Klasik Yaz Programı

Humboldt Institut bünyesinde düzenlenen ve Köln’deki Rhine Youth Hostel ‘da gerçekleştirilen yaz okulu, Rhine Nehri üzerinde tarih ile bugünün buluştuğu çarpıcı şehirde yer alır. Aynı zamanda sanat ve kültür kenti de olan Köln’de 30 müze ve 120 sanat galerisi bulunur. Kuzey Avrupa’nın en büyük gotik katedrali olan Köln Katedrali burada bulunmakta ve UNESCO Dünya Mirası koruma listesinde yer alır. Köln’deki lokasyonu sayesinde Humboldt almanya yaz okulu öğrenciler için, neşeli, kozmopolit, çok kü...

Humboldt Institut bünyesinde düzenlenen ve Köln’deki Rhine Youth Hostel ‘da gerçekleştirilen yaz okulu, Rhine Nehri üzerinde tarih ile bugünün buluştuğu çarpıcı şehirde yer alır. Aynı zamanda sanat ve kültür kenti de olan Köln’de 30 müze ve 120 sanat galerisi bulunur. Kuzey Avrupa’nın en büyük gotik katedrali olan Köln Katedrali burada bulunmakta ve UNESCO Dünya Mirası koruma listesinde yer alır. Köln’deki lokasyonu sayesinde Humboldt almanya yaz okulu öğrenciler için, neşeli, kozmopolit, çok kültürlü ve tolerans yüklü bir atmosfer yaratır. Okul binası olan Youth Hostel Rhine’ın sağ kıyısında tarihi şehir merkezinden bir kaç dakika uzaklıktadır. Almanya yaz okulu dahilinde haftada 30 dersi kapsayan dil eğitimi kurumun ferah seminer odalarında verilmekte olup, konaklama ve eğitimin aynı binada yapılması program süresince öğrencilerin rahat etmelerine olanak sağlar. Öğrenciler program boyunca okul tarafından düzenlenen eğitici ve kültürel geziler ayrıca çeşitli etkinlik ve aktiviteler ile sosyal ortamda Almancalarını pekiştirme imkanına sahip olmaktadırlar.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Humboldt Institut
  • Seviye
   : Haftalık 30 dersi kapsayan Almanca dil eğitimi mevcuttur. Program başı ve sonunda dil değerlendirme testleri yapılır. Sınıf mevcudu maximum 8 kişiden oluşur.
  • Konaklama
   : Youth Hostel Rhine (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün ve 1 yarım gün Bonn, Aachen, Dusseldorf, Trier, Rhine Nehrin’de tekne gezisi düzenlenmektedir. Ayrıca program dahilinde barbekü, basketbol, bilardo, müze ziyaretleri, parti salonu, ping pong, futbol, yüzme ve voleybol gibi etkinlik ve aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 03 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında 2 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 940 Euro
 • Program Sonucu

  *Özgüvenleri gelişir ve daha bağımsız hareket etmeyi öğrenirler.
  *Dil konusunda edindikleri kazanımları sosyal çevrede pratik ederler.
  *Yeni yerler keşfederek yeni kültürleri tanırlar.
  *Eğitim ile desteklenen keyifli bir yaz tatili yapmış olarak evlerine dönerler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar