York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Brillantmont Klasik Yaz Programı

Brillantmont Klasik Yaz Programı

Brillantmont Klasik Yaz Programı

Brillantmont yaz kursumuz, 30'dan fazla millitten haftada 100-120 öğrenciyi ağırlamaktadır. Dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, birlikte eğlenmek için harika zaman geçireceksiniz. Sabahları öğrenciler ile yakından ilgilenen öğretmenler ile, küçük sınıflarda İngilizce veya Fransızca eğitim almaktadır. Eğitmenlerin eğitimi eğlenceli ve daha öğretici hale getirmesi ile bu ortamda en verimli şekilde dilinizi geliştireceksiniz. Öğleden sonra su sporları dahil kano, tenis, basketbol, hokey gibi çe...

Brillantmont yaz kursumuz, 30'dan fazla millitten haftada 100-120 öğrenciyi ağırlamaktadır. Dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, birlikte eğlenmek için harika zaman geçireceksiniz.

Sabahları öğrenciler ile yakından ilgilenen öğretmenler ile, küçük sınıflarda İngilizce veya Fransızca eğitim almaktadır. Eğitmenlerin eğitimi eğlenceli ve daha öğretici hale getirmesi ile bu ortamda en verimli şekilde dilinizi geliştireceksiniz. Öğleden sonra su sporları dahil kano, tenis, basketbol, hokey gibi çeşitli spor aktiviteleri ile çok güzel vakit geçireceksiniz. Akşamları ve hafta sonları ekstra eğlence, spor ve gezi programları da mevcuttur.

 

Tarihler

Tarih aralığı: 4 Temmuz – 15 Ağustos
Fiyatlar: Haftalık 2000 CHF

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Brillantmont
  • Seviye
   : Haftalık 20 saat İngilizce ve Fransızca dil eğitim olanağı mevcuttur. Sınıf mevcudu maximum 12 kişiden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : Brillantmont yurdunda tam pansiyon (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca tam günlük Çikolata fabrikası, Gruyere peynir üretimi, Olimpiyat Müzesine eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca akşamları kriket, futbol, tenis, rugby, golf, basketbol, basebol gibi etkinlik ve sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Tarih aralığı: 4 Temmuz – 15 Ağustos Fiyatlar: Haftalık 2000 CHF (Minimum 2 Hafta)
 • Program Sonucu

  *Öğrenciler sportif ve hareketli yaşam tarzını tecrübe ederler.
  *Farklı milliyetlerden arkadaşlıklar kurarak sosyal ilişkilerini geliştirirler.
  *Takım çalışmasının yararlarını ve bireysel sınırlarını aşmayı öğrenirler.
  *Doğayı tanıma ve onun bir parçası olma deneyimini yaşarlar.
  *Kültürel ve eğlenceli oyunlarla keyifli vakit geçirirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar