York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings New York Dil Okulu

Kings New York Dil Okulu

Kings New York Dil Okulu

Kings Education bünyesinde New York’da düzenlenen Concordia College ‘da gerçekleştirilen dil okulu, Westchester County Bronxville’de güvenli ve merkezi bir lokasyonda yer alır. Manhattan’ın tam kalbine metro ile yaklaşık 30 dakikada ulaşım sağlanır. Öğrencilerin gereksinimlerine kolaylıkla ulaşabilecekleri ve keyifli bir eğitim süreci geçirebilecekleri bir atmosferde uygulanan program, dil öğrenme deneyimi kazandırmaya odaklı uygulanır. Kings dil okulu ödüllendirici şekilde hareket eden, öğrenci...

Kings Education bünyesinde New York’da düzenlenen Concordia College ‘da gerçekleştirilen dil okulu, Westchester County Bronxville’de güvenli ve merkezi bir lokasyonda yer alır. Manhattan’ın tam kalbine metro ile yaklaşık 30 dakikada ulaşım sağlanır. Öğrencilerin gereksinimlerine kolaylıkla ulaşabilecekleri ve keyifli bir eğitim süreci geçirebilecekleri bir atmosferde uygulanan programdil öğrenme deneyimi kazandırmaya odaklı uygulanır. Kings dil okulu ödüllendirici şekilde hareket eden, öğrencinin başarılı olması için öğrenci odaklı eğitim sağlayan bir kurumdur. Öğretim kalitesi ve uzman eğitmenler ile gerçekleştirdiği tam kapsamlı eğitim çalışmaları sayesinde öğrenmede ilerleme garantisi sunar. Eğitim süresince en az iki öğretmen ile dersler işlenir bu şekilde zengin öğrenme değerleri öğrencilere aktarılmış olur. Amerika dil okulu eğitim liderleri modern öğrenme metodolojisi ile sınıflarda çeşitli ve dinamik eğitimden yanadır. Sunumlar, seminerler, tartışmalar ve müzakereler gibi bileşenler içeren bir eğitim ortamında en üst düzey verimi sağlaması amaçlanan çalışmalar ile ders işlenir. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : Kings dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunların arasında; Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır. Dersler haftalık maximum 30 minimum 20 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama ya da Concordia Campus yurdunda (tek/çift kişilik) konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : Haftalık 220 $ 'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar