York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Los Angeles Dil Okulu

Kings Los Angeles Dil Okulu

Kings Los Angeles Dil Okulu

Kings Education bünyesinde kaybolmak bilmeyen güneşi, sakin hayat akışı ve ilgi çekici ve şahane bir şehir olan Los Angeles ’daHollywood Campus ‘te gerçekleştirilen program, şehrin en güzel bölgelerinden birine konumlanmış olan kampüs ile dil eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin gereksinimlerine kolaylıkla ulaşabilecekleri ve keyifli bir eğitim süreci geçirebilecekleri bir atmosferde uygulanan Amerika dil okulu programı, mümkün olduğunca dil öğrenme deneyimi kazandırmaya çalışan, ödüllendiri...

Kings Education bünyesinde kaybolmak bilmeyen güneşi, sakin hayat akışı ve ilgi çekici ve şahane bir şehir olan Los Angeles ’daHollywood Campus ‘te gerçekleştirilen program, şehrin en güzel bölgelerinden birine konumlanmış olan kampüs ile dil eğitim hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin gereksinimlerine kolaylıkla ulaşabilecekleri ve keyifli bir eğitim süreci geçirebilecekleri bir atmosferde uygulanan Amerika dil okulu programı, mümkün olduğunca dil öğrenme deneyimi kazandırmaya çalışan, ödüllendirici şekilde hareket eden, öğrencinin başarılı olması için öğrenci odaklı eğitim sağlayan bir kurumdur. Öğretim kalitesi ve uzman eğitmenler ile gerçekleştirdiği tam kapsamlı eğitim çalışmaları sayesinde öğrenmede ilerleme garantisi sunar. Eğitmenleri uygun nitelik ve deneyime sahiptir. Eğitim süresince en az iki öğretmen ile dersler işlenir bu şekilde zengin öğrenme değerleri öğrencilere aktarılmış olur. Eğitim liderleri modern öğrenme metodolojisi ile sınıflarda çeşitli ve dinamik eğitimden yanadır. Sunumlar, seminerler, tartışmalar ve müzakereler gibi bileşenler içeren bir eğitim ortamında en üst düzey verimi sağlaması amaçlanan çalışmalar ile ders işlenmektedir. Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunmaktadır. Bunların arasında; Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings
  • Seviye
   : Programda, Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır. Haftada 20 ve 28 saati kapsayan dersler ile dil eğitimi yapılır.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da Hollywood Campus yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : Haftalık 316 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar