York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Education Amerika Yaz Okulu

Kings Education Amerika Yaz Okulu

Kings Education Amerika Yaz Okulu

Kings Education 1957 yılında İngiltere’de kurulan uluslararası kolejlerden biridir. Şu an İngiltere ve Amerika ’da merkezleri vardır. Amerika’nın önde gelen uluslararası kolejlerinden biri olmakla beraber, bünyesinde yer verdiği yaz okulu programlarının zengin içeriği ve en üst düzey verimlilik sağlayan eğitim çalışmaları ile tam kapsamlı bir kurumdur. Kings yaz okulları öğrencilere seçkin programları dahilinde, Amerika’nın gözde ve seçkin lokasyonlarında üniversite yaşam kampı, +aktivite progra...

Kings Education 1957 yılında İngiltere’de kurulan uluslararası kolejlerden biridir. Şu an İngiltere ve Amerika ’da merkezleri vardır. Amerika’nın önde gelen uluslararası kolejlerinden biri olmakla beraber, bünyesinde yer verdiği yaz okulu programlarının zengin içeriği ve en üst düzey verimlilik sağlayan eğitim çalışmaları ile tam kapsamlı bir kurumdur. Kings yaz okulları öğrencilere seçkin programları dahilinde, Amerika’nın gözde ve seçkin lokasyonlarında üniversite yaşam kampı, +aktivite programları ve yoğun akademik programlar gibi yaz okulundan keyif alacakları ve ilgi duydukları alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri alternatifler sunar. Öğrenciler akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı öğrenirken, aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen insanlarla arkadaş olma ve dil kazanım düzeyinlerini pratik etme fırsatı bulurlar. Ayrıca program boyunca kampüs bünyesindeki yurtlarda kaliteli ve güvenli bir ortamda konaklarlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar