York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Education Oxford Dil Okulu

Kings Education Oxford Dil Okulu

Kings Education Oxford Dil Okulu

Tarihi binaları ve güzel parklarıyla Oxford, İngiltere’nin en çekici şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü üniversitesiyle şehir, eğitim almak için harika bir bölge haline gelmiştir. Kings dil okulu Oxford merkezinin ise iki kampüsü vardır; biri şehrin göbeğindeki St. Michaels ve yakınındaki Alfred sokağında bulunan ek bina, diğeri ise popüler öğrenci bölgesi Cowley’de bulunan St. Josephs' dir.  Yaz aylarında bazı programlar St. Joseph kampüsünde sunulabilir. Her iki kampüste merkezi lokasyonda ve...

Tarihi binaları ve güzel parklarıyla Oxford, İngiltere’nin en çekici şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü üniversitesiyle şehir, eğitim almak için harika bir bölge haline gelmiştir. Kings dil okulu Oxford merkezinin ise iki kampüsü vardır; biri şehrin göbeğindeki St. Michaels ve yakınındaki Alfred sokağında bulunan ek bina, diğeri ise popüler öğrenci bölgesi Cowley’de bulunan St. Josephs' dir.  Yaz aylarında bazı programlar St. Joseph kampüsünde sunulabilir. Her iki kampüste merkezi lokasyonda ve ulaşımın kolay olduğu lokasyonlarda yer alır. Sosyal ve canlı Oxford şehrinde, İngiliz kültürü, tarihi ve gelenekleri ile buluşmanın keyfini çıkabilirsiniz. Tam kapsamlı çalışmalar ile uygulanan kişiye özel program seçenekleri ile Kings, kaliteli eğitimi profesyonel ve özverili eğitim kadrosu ile sunar. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak gerçekleştirilir. Ders dışında yapılan eğlenceli aktiviteler sayesinde bolca pratik yapma imkanı bulacağınız keyifli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. İngiltere eğitim fiyatları ve İngiltere' de okumak için gerekenleri gelin Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde birlikte cevaplayalım. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings
  • Seviye
   : Kings dil okulu seçkin programları kapsamında; English Plus Art and Design, IELTS Preparation, Intensive Course, Beginners’ Intensive Course, Super Intensive IELTS, Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced, Compact Course ve Diploma of English alanlarında eğitim imkanı sunar. Dersler haftada minimum 20 maksimum 30 saati kapsar.
  • Konaklama
   : Öğrenciler aile yanında, öğrenci yurdunda veya öğrenci evinde konaklama seçeneklerinden faydalanabilirler.
  • Dahili Hizmetler
   : Eğitim süresince Kings bünyesinde faydalanabileceğiniz olanaklar arasında; 10 tane iyi aydınlatılmış ferah sınıf, interaktif sınıflar, iPadli bilgisayar laboratuarı, ortak öğrenci alanı, ücretsiz WiFi erişimi, konferans salonu, bilgisayar laboratuarı, kütüphane, kafeterya ve tasarım stüdyosu yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 176 £'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar