York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Education London Dil Okulu

Kings Education London Dil Okulu

Kings Education London Dil Okulu

Kings, Londra’nın güneydoğusunda şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıkta olan şık ve yeşillikler içindeki Beckenham bölgesinde bulunur. Ana bina ile ek bina arasındaki mesafe yürüyerek iki dakikadır. Okul, tren istasyonuna ve öğrenci evlerine ise 5 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler kolaylıkla şehir merkezine ulaşım sağlayarak Londra’nın sunduğu tüm olanaklara kolaylıkla ulaşabilirler. Modern okul binasında teknolojik sınıflarda kapsamlı eğitim görme şansı sunan Kings dil okulları, dil eğitimi k...

Kings, Londra’nın güneydoğusunda şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıkta olan şık ve yeşillikler içindeki Beckenham bölgesinde bulunur. Ana bina ile ek bina arasındaki mesafe yürüyerek iki dakikadır. Okul, tren istasyonuna ve öğrenci evlerine ise 5 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler kolaylıkla şehir merkezine ulaşım sağlayarak Londra’nın sunduğu tüm olanaklara kolaylıkla ulaşabilirler. Modern okul binasında teknolojik sınıflarda kapsamlı eğitim görme şansı sunan Kings dil okulları, dil eğitimi konusunda en üst verimliliği sağlayan programları tasarlar. İhtiyaca yönelik bu programlar profesyonel eğitmen kadrosu ile gerçekleştirilir. Dersler çok uluslu ortamda farklı milletten öğrencilerin katılımı ile interaktif olarak yapılır. Kendinizi Kings ile donatın, York Education farkını yakalayın.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : English Plus Art and Design, IELTS Preparation, Intensive Course, Beginners’ Intensive Course, English Plus Business and Finance, Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced, Compact Course, Diploma of English, English Plus Law programlarının yanı sıra üniversite hazırlık programları da sunulmaktadır. Dersler alana yönelik olacak haftada 20, 25 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : 12 hafta ve üzeri kayıt olan öğrenciler için öğrenci evi ve tüm öğrenciler için aile yanı konaklama seçenekleri vardır. Yalnızca yaz ayları için geçerli yurt opsiyonu da mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Büyük bir bahçe, Bilgisayarlı öğrenim merkezi, Geniş ve modern kafeterya, İnteraktif sınıflar, Masa tenisi, Kütüphane, Ücretsiz Wi-Fi erişimi, Teras olanakları bulunur.
  • Fiyat
   : Haftalık 180 Gbp'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar