York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Education Brighton

Kings Education Brighton

Kings Education Brighton

"Verdiği dil eğitiminin yanında öğrencilerini kültürel yönden de kuvvetlendirmeyi kendisine amaç edinmiş olan Queen's Award ödüllü Kings Education İngiltere dil okulu, öğrencilerini yabancı dil sınavları, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce'ye hazırlamasının yanında sosyal gelişime sağladığı katkılar ile İngiltere dil okulları içerisinde hatrı sayılır bir konumda bulunuyor." Bununla birlikte, Kings Education Brighton İngiltere dil okulu programı, güvenlik uygulamalarında da yenilemeye gitti. B...

"Verdiği dil eğitiminin yanında öğrencilerini kültürel yönden de kuvvetlendirmeyi kendisine amaç edinmiş olan Queen's Award ödüllü Kings Education İngiltere dil okulu, öğrencilerini yabancı dil sınavları, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce'ye hazırlamasının yanında sosyal gelişime sağladığı katkılar ile İngiltere dil okulları içerisinde hatrı sayılır bir konumda bulunuyor."

Bununla birlikte, Kings Education Brighton İngiltere dil okulu programı, güvenlik uygulamalarında da yenilemeye gitti. Bu yıl itibariyle bu okulda güvenlik ve kampüslerdeki ve yurtlardaki konfor üst seviyelere çıkartılmış. İngiltere dil okulu programlarında pek de göremeyeceğimiz bir anahtar sistemi geliştirilmiş. Bu anahtar sistemi, öğrencinin ID’sine tanımlanıyor ve yurtdışı eğitim dönemi boyunca öğrencinin üzerine sorumlu. İngiltere dil okulu programına katılan öğrenciler, Kings Educationb bünyesindeki kütüphane, kantin, öğrenci yurdu gibi bölgelere verilen anahtarla giriş yapabiliyorlar.

Öğrencilere verilen kartlar ile tüm kapılar açılabiliyor, üstelik beslenme düzeninizi de bu karttan takip edebiliyorsunuz. Birinci sınıf spor tesisleri de bulunan Kings Brighton’da sizleri tatil havasında bir Yurt Dışı Dil Okulu fırsatı bekliyor. Lokasyon olarak sanat merkezleri, tiyatro, müzeler ve sosyal etkinliklere yakınlığı sebebi ile bu şehir İngiliz kültürününin ayrıcaklarını sizlere gösterecektir. Detaylı konaklama seçeneklerini ve eğitim ücretlerini planlamak adına Sizleri Nişantaşı’ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

Brighton, İngiltere dil okulu söz konusu olduğunda Türkler tarafından da fazlasıyla tercih edilen bir bölge. Küçük bir sahil bölgesi ve aynı zamanda çeşitli futbol kulüplerinin de kampüsleri burada yer alıyor. İngiltere dil okulu Kings Education bünyesinde Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Football Camp, English Plus, SAT, GRE, MAT, TOEFL gibi yurtdışı eğitim paketlerine dahil olabilirsiniz.  Bu okulun, özelelikle iş İngilizcesi ve TOEFL kurları fazlasıyla tercih edilir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Football Camp, English Plus, SAT, GRE, MAT, TOEFL
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama
  • Dahili Hizmetler
   : Bilim Laboratuvarı, Sanat ve Dizayn Stüdyoları, Kampüs içi yurt, Ücretsiz Wifi, Modern Sınıflar
  • Fiyat
   : Haftalık 155 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar