York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Bournemouth Dil Okulu

Kings Bournemouth Dil Okulu

Kings Bournemouth Dil Okulu

Bournemouth kumsalları ve sakinliğiyle bilinen bir öğrenci şehridir. King’s Bournemouth şehir merkezinden yürüyerek sadece 10 dakika mesafede, güzel ve yeşil bir bölgede bulunmaktadır. Kumsala mesafesi ise yalnızca 10 dakikadır. Öğrenci yurtlarına da yayan olarak 10- 20 dakikada ulaşmak mümkündür. Kings Dil Okulu bünyesinde, 12 hafta veya daha uzun sürede yoğun kurs alan öğrenciler ulaşmak istedikleri seviyeye garantili şekilde ulaşır. Öğrenciler tüm derslere katılır ve yapılan interaktif aktivi...

Bournemouth kumsalları ve sakinliğiyle bilinen bir öğrenci şehridir. King’s Bournemouth şehir merkezinden yürüyerek sadece 10 dakika mesafede, güzel ve yeşil bir bölgede bulunmaktadır. Kumsala mesafesi ise yalnızca 10 dakikadır. Öğrenci yurtlarına da yayan olarak 10- 20 dakikada ulaşmak mümkündür. Kings Dil Okulu bünyesinde, 12 hafta veya daha uzun sürede yoğun kurs alan öğrenciler ulaşmak istedikleri seviyeye garantili şekilde ulaşır. Öğrenciler tüm derslere katılır ve yapılan interaktif aktiviteler ile dil eğitimleri desteklenir. Öğretim kalitesi yüksek olan kurum, sınıf ortamı, online tamamlayıcı öğretim ve öğrenme bölgesi sunar. Programlar öğrencilerin sınıf dışında da öğretmenler ile temasa geçmelerine imkan sağlayarak genişletilmiştir. Ayrıca çevrimiçi destekte canlı öğretmenler liderliğinde öğrenme oturumları yer alır. Kings Dil Okullları kapsamında konaklama ve eğitim ücretleri ile ilgili detaylı planlamalarınızı York Education partnerliğinde beraber tamamlayalım. 

 
 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 11 Hafta £ 346
   12 - 23 Hafta £ 308
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   24 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings
  • Seviye
   : IELTS Preparation, Intensive Course, Beginners’ Intensive Course, English Plus British Culture and History, English Plus Business and Finance, Cambridge English: First, Cambridge English: Advanced, Compact Course, Diploma of English, English Plus Tourism and Hospitality alanlarından dilediğinizi seçerek dil eğitim hizmeti alabilirsiniz. Dersler seçtiğiniz alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Kings bünyesinde iki adet konaklama seçeneği mevcuttur. İsteyen öğrenciler aile yanı veya öğrenci yurtlarını seçebilirler.
  • Dahili Hizmetler
   : Kampüs olanakları arasında; Açık hava spor tesisleri, Kafeterya, Açık hava kafeterya, Çeşitli program etkinlikleri, The Hall aktivite merkezi, İnteraktif sınıflar, İyi donatılmış ferah sınıflar, Masa tenisi, Ücretsiz Wi-Fi erişimi, Teras yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 160 £'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar