York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kings Boston Dil Okulu

Kings Boston Dil Okulu

Kings Boston Dil Okulu

Kings Education bünyesinde dünyaca ünlü üniversitelere ev sahipliği yapmakta olan önemli öğrenci şehirlerinden biri olarak bilinen Boston ’da düzenlenen dil okulu programı, Pine Manor College ‘da gerçekleştirilir. Programın uygulandığı kampüs 60 dönümlük bir araziye konumlanmıştır. 2012 yılında büyük bir yenilemeye gitmiş ve eğitim çalışmalarını gerçekleştirdiği sınıfları tam donanımlı ve modern hale getirmiş, yeni öğretim tesisleri ve modernize konaklama imkanları sunmuşlardır. Kings Education ...

Kings Education bünyesinde dünyaca ünlü üniversitelere ev sahipliği yapmakta olan önemli öğrenci şehirlerinden biri olarak bilinen Boston ’da düzenlenen dil okulu programı, Pine Manor College ‘da gerçekleştirilir. Programın uygulandığı kampüs 60 dönümlük bir araziye konumlanmıştır. 2012 yılında büyük bir yenilemeye gitmiş ve eğitim çalışmalarını gerçekleştirdiği sınıfları tam donanımlı ve modern hale getirmiş, yeni öğretim tesisleri ve modernize konaklama imkanları sunmuşlardır. Kings Education dil okulları mümkün olduğunca dil öğrenme deneyimi kazandırmaya çalışan, ödüllendirici şekilde hareket eden, öğrencinin başarılı olması için öğrenci odaklı eğitim sağlayan bir kurumdur. Öğretim kalitesi ve uzman eğitmenler ile gerçekleştirdiği tam kapsamlı eğitim çalışmaları sayesinde öğrenmede ilerleme garantisi sunar. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı bulunur. Bunların arasında; Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır. Katılım sağlanan alana yönelik olarak ders saatleri haftada 20 ve 30 saat olmak üzere değişiklik gösterir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama ya da Pine Manor College yurdunda (tek/çift kişilik) şeklinde konaklama imkanı bulunur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : Haftalık 280 $' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar