York Eğitim Danışmanlığı

Kaplan Soho Dil Okulu

Kaplan Soho Dil Okulu

Kaplan Soho Dil Okulu

Amerika'da tavsiye edilebilecek yurtdışı eğitim programlarından bir tanesi; Kaplan dil okulu, New York şehrinde iki farklı merkezi lokasyonda dil eğitim hizmeti sunuyor. Amerika dil okulu Kaplan'ın en güzel merkezlerinden biri olan ve Soho'da yer alan dil okulu, her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Profesyonel ekibi ile Kaplan Amerika dil okulu, İngilizce öğrenmek, dil becerilerini geliştirmek, iş İngilizcesi ve akademik desteğe ihtiyacı olan öğrencilere yönelik özel tasarlanmış pro...

Amerika'da tavsiye edilebilecek yurtdışı eğitim programlarından bir tanesi; Kaplan dil okulu, New York şehrinde iki farklı merkezi lokasyonda dil eğitim hizmeti sunuyor. Amerika dil okulu Kaplan'ın en güzel merkezlerinden biri olan ve Soho'da yer alan dil okulu, her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapıyor.

Profesyonel ekibi ile Kaplan Amerika dil okulu, İngilizce öğrenmek, dil becerilerini geliştirmek, iş İngilizcesi ve akademik desteğe ihtiyacı olan öğrencilere yönelik özel tasarlanmış programlar ile eğitim çalışmaları uygulamayı amaçlıyor.  Okulun renkli ve canlı atmosferini, tam donanımlı ve modern sınıflar tamamlıyor. Farklı milletlerden gerçekleştirilen katılımlar da eğitim ortamını canlandırıyor ve keyifli hale getiriyor. Ders dışındaki zamanlarınızı değerlendirmek için birçok alternatifin yer aldığı Kaplan Soho'da, merkezi lokasyon ve ulaşım alternatifleri öğrencilere kolaylık sağlıyor. Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler, ilk olarak Amerika dil okulu programlarından yana tercih belirtiyorlar. Elbette en önemli nedenlerinden bir tanesi; Amerika’da eğitim programları, begginer seviyesinin İngilizcesini geliştirebilmek ve onlara seviye atlatabilmek adına en iyi ülkelerden bir tanesi. Verilen İngilizce dil eğitimleri, biraz daha günlük rutine bağlı olarak gerçekleştiriliyor.

Bununla birlikte, Amerika dil okulları ile birlikte çeşitli workshoplar da gerçekleştiriliyor. Bu workshoplar, özellikle mesleki İngilizce alanında eğitim almak isteyen ve görsel odaklı bir kariyer geliştirmek isteyen kişilere yönelik çeşitli workshoplar var. Bununla birlikte, Amerika’da eğitim esnasında alacağınız workshop’ların içerisinde yurtdışında üniversiteye hazırlık programları da var. Bu programlar ile birlikte, SAT, TOEFL gibi sınavlara hazırlanırken katıldığınız dil okulu ile birlikte hayalinizdeki üniversitelere geziler gerçekleştirebilirsiniz.

Kaplan International Amerika dil okulu ile birlikte Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile yapılıyor

Haftalık 300 dolar olarak ücretlendirilen bu Amerika dil okulu fiyatı, paketin içerisine havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi gibi ek içerikler eklediler.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 4 Hafta $ 460
   5 - 12 Hafta $ 445
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan
  • Seviye
   : Kaplan dil okulu kapsamında; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Kaplan bünyesindeki öğrenci yurtlarında (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi
  • Fiyat
   : Haftalık 300 $'dan başlayan fiyatlarla

İlgili Programlar/Okullar