York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan International Yurt Dışı Yaz Okulu

Kaplan International Yurt Dışı Yaz Okulu

Kaplan International Yurt Dışı Yaz Okulu

Kaplan International English, yaz okulları Kaplan Inc. ailesinin bir parçasıdır ve bireylere eğitim amaçlarını başarabilmeleri için yardımcı olmak üzere 75 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir tarafındaki öğrencilere eğitim veriyor. Yılların uzmanlığı, alanında deneyimli eğitmen kadrosu ve ihtiyaca yönelik zengin içerikli programları ile eğitim imkanları sunuyor. Dünyada İngilizce konuşulan 8 ülkede yer alan ve 45’ten fazla İngilizce dil okulunda özel olarak tasarlanmış eğitim sistem...

Kaplan International English, yaz okulları Kaplan Inc. ailesinin bir parçasıdır ve bireylere eğitim amaçlarını başarabilmeleri için yardımcı olmak üzere 75 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir tarafındaki öğrencilere eğitim veriyor. Yılların uzmanlığı, alanında deneyimli eğitmen kadrosu ve ihtiyaca yönelik zengin içerikli programları ile eğitim imkanları sunuyor. Dünyada İngilizce konuşulan 8 ülkede yer alan ve 45’ten fazla İngilizce dil okulunda özel olarak tasarlanmış eğitim sistemi K+, teknoloji ve inovasyon programını uyguladığı eğitim sistemi ile öğrenim düzeyini ve kalitesini maximuma taşıyor. İngiltere’nin en seçkin okullarında ve en güzel lokasyonlarında yer alan kampüslerde yaz okulu sunan Kaplan International, yenilikçi yapısı ve her yıl gelişen eğitim sistemi ile yurt dışında başarısını kanıtlamış bir kurum haline gelmiştir. Bünyesindeki seçkin programlar dahilinde yer verdiği gezi ve aktiviteler ile öğrencilere, İngiltere’yi keşfetme ve İngiliz kültürünü yakından tanıma şansı da sunuyor.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar