York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan International Vancouver Yurt Dışı Dil Okulu

Kaplan International Vancouver Yurt Dışı Dil Okulu

Kaplan International Vancouver Yurt Dışı Dil Okulu

"Kanada dil okulları içerisinde en sık tercih edilen eğitim kurumlarını başında gelen Kaplan International Kanada dil okulu, öğrencilerine Vancouver'ın yüksek yaşam standartları ve mükemmel doğası içerisinde uzman eğitmenlerce hazırlanan müfredata uygun yoğun bir dil eğitim programı vaat ediyor." Kanada Kaplan International dil okulu ile FCE, CAE, CPE gibi dil okulu sertifikaları edinmekle birlikte GMAT, GRE, TOEFL hazırlık gibi yurtdışı eğitim hazırlıkları görebilirsiniz. Tam olarak bakacak ol...

"Kanada dil okulları içerisinde en sık tercih edilen eğitim kurumlarını başında gelen Kaplan International Kanada dil okulu, öğrencilerine Vancouver'ın yüksek yaşam standartları ve mükemmel doğası içerisinde uzman eğitmenlerce hazırlanan müfredata uygun yoğun bir dil eğitim programı vaat ediyor."

Kanada Kaplan International dil okulu ile FCE, CAE, CPE gibi dil okulu sertifikaları edinmekle birlikte GMAT, GRE, TOEFL hazırlık gibi yurtdışı eğitim hazırlıkları görebilirsiniz. Tam olarak bakacak olursak; Kanada’daki dil okulu tam müfredata bakarsak; , Cambridge FCE, CAE, CPE, Yoğun İngilizce, Tatil İngilizcesi, TOEFL Hazırlık, GMAT, GRE, Yoğun İş İngilizcesi Kursu, Yoğun Akademik Program gibi müfredatları alabilirsiniz.

Daha önce de belirttiğimiz gibi; Kanada dil okulu seçimleri yapan kişiler ağırlıklı olarak ya iş adamları ya da yurtdışı eğitim ile üniversite okumak isteyen katılımcılar olur. Eğer yurtdışında eğitim hayatınızı Kanada’da üniversite gibi varyasyonlarla sürdürmek istiyorsanız; muhakkak danışmanlarımızdan hem okul hayatınızı nasıl sürdüreceğinizle ilgili, hangi bölümleri seçmeniz gerektiği ile ilgili ve bununla birlikte hayalinizdeki dil okulu ve üniversiteye nasıl girebileceğinizi iyi bir danışmanlık süreci geçirebilirsiniz.

Bu Kanada dil okulu Kaplan International fiyatı haftalık 215 CAD’ten başlıyor. Diğer Kanada dil okulu fiyatları detaylarıyla sayfamızda!

 Sizleri kariyer ve eğitim anlamında üst seviyelere taşıyacak olan bu şehri unutamayacaksınız. Eğitim ve konaklama masraflarını gelin Nişantaşı’ndaki York Education ofisimizde detaylandıralım, bu fırsatı kaçırmayın.

Kaplan International Kanada Dil Okulu Özellikleri

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 11 Hafta CAD 375
   12 - 23 Hafta CAD 355
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan International
  • Seviye
   : , Cambridge FCE, CAE, CPE, Yoğun İngilizce, Tatil İngilizcesi, TOEFL Hazırlık, GMAT, GRE, Yoğun İş İngilizcesi Kursu, Yoğun Akademik Program
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama ve otel
  • Dahili Hizmetler
   : Yeni dekore edilmiş modern derslikler, Öğrenci kulübü, Yemek odası, Büyük teras, Multimedya bilgisayar merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 380 CAD'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar