York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan International Manchester Yurt Dışı Dil Okulu

Kaplan International Manchester Yurt Dışı Dil Okulu

Kaplan International Manchester Yurt Dışı Dil Okulu

"Saygın eğitim kadrosu ile İngiltere dil okulları arasında adından hayli söz ettiren Kaplan Manchester İngiltere dil okulu, dil eğitiminin yanıdna pratik zekayı geliştirme odaklı eğitim programı ile öğrencilerine yalnızca dil eğitimi değil, kalite zaman geçirmeyi de vaat ediyor." Yurtdışında eğitim için de tercih edilebilen Manchester, dünyaca ünlü futbol kulüplerinin varlığının yanı sıra, medya, sanat, yüksek öğrenimde de öne çıkıyor. Bu yurtdışı eğitim programı, aslında sadece eğitmenleri ile...

"Saygın eğitim kadrosu ile İngiltere dil okulları arasında adından hayli söz ettiren Kaplan Manchester İngiltere dil okulu, dil eğitiminin yanıdna pratik zekayı geliştirme odaklı eğitim programı ile öğrencilerine yalnızca dil eğitimi değil, kalite zaman geçirmeyi de vaat ediyor."

Yurtdışında eğitim için de tercih edilebilen Manchester, dünyaca ünlü futbol kulüplerinin varlığının yanı sıra, medya, sanat, yüksek öğrenimde de öne çıkıyor. Bu yurtdışı eğitim programı, aslında sadece eğitmenleri ile birlikte değil; aynı zamanda farklı yurtdışında eğitim programlarının da hazırlığını gerçekleştirecek. Bu İngiltere dil okulu programı ile kademik ve teknolojik anlamda da kendisini yılların verdiği tecrübe ile de ileri seviyelere taşıyan Kaplan İngiltere dil okulu programı ile hem İngiltere’nin keyfini çıkarmak, online eğitim ya da birebir İngilizce dil kursu programları ile Manchester’ın müthiş atmosferi ile sizlere sıra dışı bir Yurt Dışı Dil Okulu fırsatı sunuyor.

Yurtdışı eğitim programları, özellikle İngiltere dil okulu ile katılım sağlayan öğrenciler sadece İngilizce kurs almakla kalmaz; aynı zamanda çeşitli ülkelerden çeşitli lisanlarla da pratik ederek, yabancı dillerini geliştirebiliyorlar.

 

İngiltere’ de eğitim her öğrencinin hayalidir ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz adına Manchester mükemmel tercih. İngiltere’ de okumak için gerekenler, konaklama fırsatları ve detaylı planlamalarınız adına sizleri Nişantaşı’ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 4 Hafta £ 280
   5 - 10 Hafta £ 270
   11 - 16 Hafta £ 260
   17 - 55 Hafta £ 250
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan International
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce, Tatil İngilizcesi, IELTS, Akademik amaçlı ingilizce, Yoğun İngilizce
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama, öğrenci yurdu
  • Dahili Hizmetler
   : Çevre şehirlere görüş açısı olan modern sınıflar, İnteraktif yazı tahtaları, Bilgisayar laboratuvarı, Çalışma odasıi Ücretsiz wifi,
  • Fiyat
   : Haftalık 175£'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar