York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan International Cambridge Dil Okulu

Kaplan International Cambridge Dil Okulu

Kaplan International Cambridge Dil Okulu

Kral Edward dönemine ait olan bir kampüste yüksek standartlarda dil eğitim veren Kaplan Cambridge dil okulu programı ile sizleri birçok yönden zenginleştirilmiş karma bir eğitim programı bekliyor. Eğitimi adeta tarihi hissederek yaşatan ve üst segment bir İngilizce eğitimi veren Cambridge dil okulu, modernleştirilmiş ve dönemin eğitim standartlarına uygun hale getirilmiş göz dolduran binasıyla, sizlere her yönüyle muhteşem bir yurt dışı dil okulu deneyimi yaşatmak için uygun zemini hazırlıyor if...

Kral Edward dönemine ait olan bir kampüste yüksek standartlarda dil eğitim veren Kaplan Cambridge dil okulu programı ile sizleri birçok yönden zenginleştirilmiş karma bir eğitim programı bekliyor. Eğitimi adeta tarihi hissederek yaşatan ve üst segment bir İngilizce eğitimi veren Cambridge dil okulu, modernleştirilmiş ve dönemin eğitim standartlarına uygun hale getirilmiş göz dolduran binasıyla, sizlere her yönüyle muhteşem bir yurt dışı dil okulu deneyimi yaşatmak için uygun zemini hazırlıyor ifadesini hiç şüphesiz yerinde olacaktır.

İngiltere dil okulu programları arasında oldukça tercih edilen Kaplan International İngiltere dil okulu programı, yalnızca teorik bir dil eğitimi değil pratikte noktasında da sosyal faaliyetler ile iyi bir İngilizce dil eğitimi veriyor. Okul içinde ve dışında çok huzurlu bir atmosfer sunan Cambridge dil okulu, toplu taşıma kullanımı ile şehir merkezine yalnızca 10 dakika uzaklıkta bir konumda bulunuyor.

Kaplan International Cambridge İngiltere dil okulu programı ile İngilizce sınavına hazırlanma imkanı vermesinin yanında iş ve akıcı İngilizce konuşmak için gerekli tüm bileşenleri bir araya getirerek dil öğrenme noktasındaki yetkinliğiniz en üst seviyeye yaklaşmasını hedefliyor. 

"Cambridge dil okulu programi ile ilgili merak ettiğiniz tüm ayrıntılar için Nişantaşı'ndaki York Education ofimizi ziyaret ederek uzmanlarımızla bire bir görüşebilir yahut ilgili iletişim kanallarından uzmanlarımız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz!"

Hem eğitim hem de sosyal anlamda aklınıza gelebilecek her şey, Kaplan İngiltere dil okulu programı ile York'ta! Yurt Dışı Dil Okulu sürecinizde York Education sizlerle birlikte. Nişantaşı’ndaki York Education ofisimizde Yurt Dışı Dil Okulu ayrıcalıklarını keşfedin. Yurtdışında eğitim için tüm eğitim içerikelrini, Kaplan International İngiltere dil okulu sunuyor. Kaplan International İngiltere dil okulu programı, özellikle öğretmenler tarafından büyük katılım alıyor. Öğretmenliğe adım atmak isteyenler ya da öğretmenliğini geliştirmek istiyenler, Kaplan International’ın bu İngiltere dil okulu programlarını tercih edebilirler. Zira, bu dil okulu ile yurtdışı eğitim programının en yüksek segment sertifikası olan Cambridge hazırlık sertifikası da edinebilirsiniz.

Cambridge dil okulu fiyatı, haftalık 175 pound olmakla birlikte, merak ettiğiniz diğer İngiltere dil okulu fiyatları için listemize göz gezdirebilirsiniz.

                                                                                                                             

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 4 Hafta £ 280
   5 - 10 Hafta £ 270
   11 - 16 Hafta £ 260
   17 - 54 Hafta £ 250
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan International
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce, Tatil İngilizcesi, TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları GMAT, GRE, CAE, Birebir İngilizce
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama
  • Dahili Hizmetler
   : Ücrestsiz bisiklet kiralama, Piknik masaları, Tenis kortları, Akıllı yazı tahtaları, Tam donanımlı çalışma merkezleri
  • Fiyat
   : Haftalık 175£'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar