York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan Harvard Dil Okulu

Kaplan Harvard Dil Okulu

Kaplan Harvard Dil Okulu

Amerika dil okulu programlarının ağırlıklı olarak merkezlendiği Boston’daki Kaplan dil okulu, terihi  1600’lere dayanan muhteşem şehir tarihiyle özdeşleşen bir yurtdışı eğitim sunuyor. Amerika’da eğitim programlarının doğuş noktasından bir tanesi. Bu şehri Doğu Yakası’nın en gözde kentlerinden birisi yapan kafeleri, tiyatroları, müzeleri, şehir parkları ve Freedom Trail'dir. Boston bir öğrenci şehridir. Rahat bir eğitim atmosferine sahip Harvard ve Boston Üniversiteleri geniş bir öğrenci popüla...

Amerika dil okulu programlarının ağırlıklı olarak merkezlendiği Boston’daki Kaplan dil okulu, terihi  1600’lere dayanan muhteşem şehir tarihiyle özdeşleşen bir yurtdışı eğitim sunuyor. Amerika’da eğitim programlarının doğuş noktasından bir tanesi. Bu şehri Doğu Yakası’nın en gözde kentlerinden birisi yapan kafeleri, tiyatroları, müzeleri, şehir parkları ve Freedom Trail'dir.

Boston bir öğrenci şehridir. Rahat bir eğitim atmosferine sahip Harvard ve Boston Üniversiteleri geniş bir öğrenci popülasyonuna sahiptir. Şehrin etrafını otobüs, tren ve metroyla gezmek oldukça kolaydır. Kaplan dil okulunun Harvard Square'deki merkezi, hem Harvard Üniversitesi hem de MIT'nin bulunduğu entellektüel bir kent olan Cambridge'de yer alır. Farklı yoğunluk seviyelerindeki genel İngilizce kurslarından birine katılabilir, Sınav Hazırlık kursları ile akademik destek alabilir ya da İş İngilizcesi kursları ile CV’nizi geliştirebilirsiniz.

Kaplan Harvard dil okulu dahil, tüm Amerika dil okulu fiyatları listemizde güncellendi.

Ayrıca Kaplan Amerika dil okulu bünyesinde profesyonel eğitim liderleri eşliğinde sunulan üniversite hazırlık programları da yer alıyor. Özellikle yurtdışı eğitim düşünen ve Amerika’da üniversite okumak için hazırlanan gençler düşünüldüğünde oldukça verimli eğitim çalışmaları uygulanmaktadır. Ders dışındaki zamanlarınızda canlı ve renkli şehirde sosyalleşmek için bir çok seçenek mevcuttur. Farklı insanlarla tanışabilir, ülkenin kültür ve geleneklerini keşfedebilir ve dil konusunda bolca pratik yapabilirsiniz.

Kaplan International, pek çok ülkede yurtdışı eğitim servisi sağlayan dil okulu markalarından bir tanesi. Amerika dil okulu dahil Kanada ve İngiltere dahil olmak üzre hemen hemen her ülkede ve her şehirde mutlaka bir şubesi yurtdışı eğitim veriyor.  Zira eğer Amerika’da üniversite eğitimi almak istiyor ve sınavlara hazırlık aşamasındaysanız, Kaplan International Amerika dil okulu tam olarak size göre. Müfredatın içeriğine bakacak olursak; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştiriliyor.

Amerika Dil Okulu Harvard-Kaplan

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 12 Hafta $ 460
   5 - 12 Hafta $ 445
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan International
  • Seviye
   : Kaplan dil okulu kapsamında; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Kaplan bünyesindeki öğrenci yurtlarında (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi
  • Fiyat
   : Haftalık 350 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar