York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan Central Park

Kaplan Central Park

Kaplan Central Park

Amerika’da, Central Park binasında dil eğitimi almak ve yurtdışı eğitim programınızı, dünyanın en popüler binasında yürütmek ister misiniz? Modern eğitim merkezlerindeki tam donanımlı sınıflarda, teknolojik metodlara da yer vererek dil eğitimi sunan Kaplan, aynı sınıfta farklı milletten öğrencilere yer veriyor ve dersleri interaktif olarak gerçekleştiriyor.  Her alana yönelik farklı ve verimli programlar tasarlanır ve bu programlar alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde uygulanmaya devam...

Amerika’da, Central Park binasında dil eğitimi almak ve yurtdışı eğitim programınızı, dünyanın en popüler binasında yürütmek ister misiniz? Modern eğitim merkezlerindeki tam donanımlı sınıflarda, teknolojik metodlara da yer vererek dil eğitimi sunan Kaplan, aynı sınıfta farklı milletten öğrencilere yer veriyor ve dersleri interaktif olarak gerçekleştiriyor.

 Her alana yönelik farklı ve verimli programlar tasarlanır ve bu programlar alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde uygulanmaya devam ediyor. Kaplan Central Park  Amerika dil okulu, merkezi lokasyonun ve ulaşım kolaylıklarının öğrencilere rahatlık sağladığı Kaplan Central Park Amerika dil okulu, ders dışındaki boş zamanlarınızda şehrin kalbinde olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ağırlıklı olarak, tahmin edebileceğiniz gibi iş insanlarının, kurumsal firmaların ve de profesyonelleşmeye aday olan ve yeni yeni kariyer adımları atan kişilerin tercih ettiği bu yurtdışı eğitim programı, aynı zamanda global firmaların yer aldığı bir bina içerisinde dil okulu ve eğitim imkanı veriyor. Diğer Amerika dil okulu programlarından biraz daha farklı ve kurumsal şirketleri oldukça heyecanlandıran bir dil eğitimi ve sertifika programı sağlıyor.

Amerika dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar. Bunların arasında; Genel İngilizce, Akşam kursları, Profesyonel amaçlı İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır. Dersler haftada minimum 20 maksimum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir. Haftalık 320 dolar olarak fiyatı biçilen bu Amerika dil okulu programının içerisinde, Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi bulunuyor.

Kaplan International Amerika dil okulu programı, sadece profesyonel dil eğitimi ya da iş İngilizcesi eğitimleri değil aynı zamanda çeşitli alanlarda dil eğitimi, yurtdışında üniversite okumak isteyen kişilere yönelik dil eğitimi veriyor.

Kaplan bünyesinde yer alan öğrenci yurtlarında (tek/çift kişilik) yada aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan İnternational Languages Central Park
  • Seviye
   : Amerika dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar. Bunların arasında; Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır. Dersler haftada minimum 20 maksimum 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Kaplan bünyesinde yer alan öğrenci yurtlarında (tek/çift kişilik) yada aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : Haftalık 350 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar