York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan Dublin Dil Okulu

Kaplan Dublin Dil Okulu

Kaplan Dublin Dil Okulu

"İrlanda dil okulları içerisinde bulunduğu konum ve yoğun eğitim programıyla dikkat çeken Kaplan İrlanda dil okulu, her yıl farklı milletlerden yüzlerce öğrenciye Dublin'in keyif veren atmosferi içerisinde kaliteli ve etkin bir yabancı dil eğitimi sunuyor." Kaplan İrlanda dil okulu bünyesinde İrlanda'nın başkenti Dublin'de gerçekleştirilen yurtdışı eğitim programları, her yıl farklı milletten öğrencilerin katılımı ile renkleniyor. Tarihi dokuya sahip eğitim ve turizm şehri olan Dublin, keyif ve...

"İrlanda dil okulları içerisinde bulunduğu konum ve yoğun eğitim programıyla dikkat çeken Kaplan İrlanda dil okulu, her yıl farklı milletlerden yüzlerce öğrenciye Dublin'in keyif veren atmosferi içerisinde kaliteli ve etkin bir yabancı dil eğitimi sunuyor."

Kaplan İrlanda dil okulu bünyesinde İrlanda'nın başkenti Dublin'de gerçekleştirilen yurtdışı eğitim programları, her yıl farklı milletten öğrencilerin katılımı ile renkleniyor. Tarihi dokuya sahip eğitim ve turizm şehri olan Dublin, keyif veren atmosferi ile sıkça tercih edilen lokasyonlar arasında yer alıyor.

Yurtdışında dil eğitimi için en uygun ve kapsamlı eğitim çalışmaları esas alınarak tam donanımlı sınıflarda  ve az sayıda öğrenci ile interaktif çalışmalar uygulanarak işlenen dersler, en üst düzey verimliliği sağlamayı garantileme özelliğine sahip. Özverili ve güleryüzlü kadrosu ve profesyonel eğitimcileri ile Kaplan İrlanda dil okulu programı, uzun yılların getirdiği tecrübe ve başarı ile hizmet sunuyor. Ders dışında gerçekleştirdiği çeşitli etkinlik ve aktiviteler ile hem öğrencilerin keyifli vakit geçirmesi, hemde bolca pratik yapması sağlanıyor. Yine ders dışındaki serbest zamanlarınızı Dublin'i gezmek, keşfetmek, canlı ve renkli sosyal etkinliklerde yer alarak İrlanda kültürünü tanımak amacıyla değerlendirebilirsiniz. Sıkılmadan ve keyifli deneyimler yaşayarak geçireceğiniz eğitim süreci boyunca, yeni arkadaşlar edinme ve dil becerilerinizi geliştirme ayrıcalıklarına da sahip olabilirsiniz.

Kaplan dil okulu grubu, hemen hemen dünyanın pek çok bölgesinde yurtdışı eğitim programı sunuyor. Üstelik, ‘en iyi dil okulları’ kategorisinde tuttuğumuz okullara da sahipler. Kaplan İrlanda dil okulu programı da, İrlanda eğitim sistemiyle İngiltere eğitim sistemini harmanlayarak, İrlanda’da yurtdışı eğitim programını İngiltere’ye iyi bir alternatif olarak sunmuş.  Kaplan International dil okulu sadece sınıf içi değil, İngilizcesini daha fazla geliştirmek ya da ‘starter’ olarak yurtdışı eğitim programına katılmış ve de yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen kişilere yönelik derslerden sonra bire bir İngilizce dersi de vererek iyi bir İngilizce dil kursu performansı sergiliyor. Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı bulunur. Bunların arasında; genel İngilizce dersleri, Akşam İngilizcesi, iş için İngilizce, akademik amaçlı İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır. Katılım sağlanan alana yönelik olarak ders saatleri haftada 20 ve 30 saat olmak üzere değişiklik gösterir.

Kaplan İrlanda dil kursları, aynı zamanda çeşitli konaklama seçenekleri de sağlıyor. öğrenci yurdunda residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden bir tanesini değerlendirebilirsiniz.

Eğitim ve konaklama masraflarınızı Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde sizlerle birlikte netleştirelim, Dublin biletinizi hemen ayırtalım. 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 4 Hafta € 300
   5 - 10 Hafta € 290
   11 - 16 Hafta € 275
   17 - 54 Hafta € 270
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan
  • Seviye
   : Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı bulunur. Bunların arasında; Genel İngilizce, Akşam İngilizcesi, Profesyonel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS hazırlık, Cambridge Hazırlık FCE ve CAE çalışmaları yer alır. Katılım sağlanan alana yönelik olarak ders saatleri haftada 20 ve 30 saat olmak üzere değişiklik gösterir.
  • Konaklama
   : Kaplan bünyesinde; öğrenci yurdunda residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi değerlendirebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu, bilgi teknolojileri paketi.
  • Fiyat
   : İrlanda-Work and Study 3900€

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar