York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan Bournemouth Yurt Dışı Dil Okulu

Kaplan Bournemouth Yurt Dışı Dil Okulu

Kaplan Bournemouth Yurt Dışı Dil Okulu

İngiltere’ deki en iyi plajlardan birine ev sahipliği yapan Bournemouth şehrindeki, Bournemouth University kampüsünde gerçekleştirilen İngiltere Dil Okulu, alanında deneyimli eğitim kadrosu ve güvenli kampüsü ile keyifli dil eğitimi olanakları sunmaktadır. Program boyunca şehrin güzel atmoferinde ve plajda çeşitli aktiviteler gerçekleştiren öğrenciler bu sayede keyifli anılar biriktirme şansına sahip olmaktadırlar. Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan Kaplan, aynı sınıfta farklı millette...

İngiltere’ deki en iyi plajlardan birine ev sahipliği yapan Bournemouth şehrindeki, Bournemouth University kampüsünde gerçekleştirilen İngiltere Dil Okulu, alanında deneyimli eğitim kadrosu ve güvenli kampüsü ile keyifli dil eğitimi olanakları sunmaktadır. Program boyunca şehrin güzel atmoferinde ve plajda çeşitli aktiviteler gerçekleştiren öğrenciler bu sayede keyifli anılar biriktirme şansına sahip olmaktadırlar. Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan Kaplan, aynı sınıfta farklı milletten öğrencilerin buluşturarak haftada 20 saati kapsayan İngilizce dersleri ile en üst düzey verimliliği sağlayan eğitim imkanları sunmaktadır. Kampüs bünyesindeki yüksek kalite standartlarında modern sınıfları ve sportif aktivitelerin gerçekleştirilmesine imkan tanıyan geniş yeşil alanları, eğitici ve kültürel geziler ile eğitim sürecini ilgi çekici hale getirmektedir. Sizlerde tabii ki İngiltere Dil Okulları kapsamında fiyat ve konaklama seçenekleri ile ilgili yanınızda deneyimli bir partner istersiniz. Yılların verdiği tecrübe ile York Education hem eğitim öncesi hem de eğitim sürecinde neden yanınızda olmasın ?

 
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftada 20 saat İngilizce dersi yapılır. Sınıf mevcudu maximum 15 öğrenciden oluşmaktadır.
  • Konaklama
   : Bournemouth University Talbot kampüs yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca tarihi Christchurch, ve London Bath gezileri düzenlenmektedir. Laser Quest ve Kaplan Got Talent isimli geleneksel İngiliz okul oyunlarının oynandığı etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, 24 saat sağlık hizmeti, wi-fi bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 25 Haziran – 5 Ağustos tarihleri arasında 1 ve 4 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta; 750 £
 • Program Sonucu

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler stres atıp, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Yeni arkadaşlıklar kurup, farklı kültürleri tanıma şansı kazanırlar.
  *Öğrencilerin film, şarkı, kitap ve internet gibi öğeleri ingilizce kullanımı oldukça kolaylaşır.
  *İngilizce hızlı düşünme ve çözüm bulma yetenekleri gelişir.
  *İngilizce konuşma ve anlama konusundaki kişisel yetenekleri aktive olur.
  *İşbirliği ve grup çalışmalarında yatkınlık ve kendi yeteneklerini doğru kullanma konusunda başarıları yükselir.
  *Farklı sosyal ortamlara hızla adapte olma konusundaki becerileri gelişir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar