York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kanada Yurt Dışı Yaz Okulu

Kanada Yurt Dışı Yaz Okulu

Kanada Yurt Dışı Yaz Okulu

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Kanada’ daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizde yer alan yaz okullarını inceleyip değerlendirerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Kanada yaz okulları kalitesi ve doğal konumu itibari ile sıklıkla tercih edilen yaz okulları arasındadır. 9 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan programlar bulunur. Kaliteli ve geniş kapsamlı dil eğitim programları ile hizmet veren yaz okullarından, öğrenciler dil...

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Kanada’ daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizde yer alan yaz okullarını inceleyip değerlendirerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Kanada yaz okulları kalitesi ve doğal konumu itibari ile sıklıkla tercih edilen yaz okulları arasındadır.

9 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan programlar bulunur. Kaliteli ve geniş kapsamlı dil eğitim programları ile hizmet veren yaz okullarından, öğrenciler dil kazanım düzeylerini maximum verimliliğe ulaştırarak ayrılmış olurlar.

Kanada Yurt Dışı Yaz Okulları nerede yapılıyor?

Kanada’da yaz okulları,  bünyesinde farklı farklı çeşitliliği barındıran bir ülke. Kanada'da yaz okulu deneyimine katıldığınızda bu ülkenin çok ilginç ve bazen de şaşırtıcı olduğunu farkedeceksiniz. Benzersiz doğal güzelliklerine hayranlık duyarken Toronto, Montrealve Vancouver gibi şehirleri gezerek farklı uluslardan Kanada’da yaz okulları öğrenimi gören insanlarla da tanışabilirsiniz. Kanada'da yaz okuluyla İngilizcenizi geliştirirken farklı kültürleri de öğreniyor olacaksınız. Çok uluslu kültürel zenginliği ve nefis güzellikleri ile Kanada yaz okulu için doğru seçim olacaktır. 

Kanada’da yaz okulları, İngilizce’nin yanısıra Fransızca eğitimi ile de tercih edilebiliyor. Böylece birden fazla dile aşina olmak isteyen ve İngilizce’nin yanında Fransızca pratiği isteyen genç öğrenciler ülkenin çok kültürlü yapısı ve Kanada yaz okullarında İngilizce veya Fransızca eğitim almak isteyen genç öğrenciler ülkenin çok kültürlü yapısı ve uluslararası atmosferi sayesinde ülkeye kolayca adapte olabilmektedir. Kanada yaz okulları 8 ile 17 yaş arasındaki öğrencilere çeşitli aktiviteler eşliğinde kaliteli eğitim veriyor. Elbette programlara göre farklılık gösterse de, bu yaz okulları aileleri de kabul edebiliyor.

Şehirlere yapılan yolculuklarda okullar kendi araçları ile öğrencilerin ulaşımını destekliyorlar. Kanada yaz okulları çerçevesinde gerçekleştirilen tüm aktivitelerde, ayrıca yetenekleri keşfetme ve bu yeteneklere göre kariyer belirleme gibi rehberlik tavsiyeleri de  sunulabiliyor. Kanada yaz okulları kapsamında danışanlarımıza, en uygun seçenekleri en kapsamlı şekilde sunmak için profesyonel ve özverili çalışma ekibimiz ile York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimize uğrabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar