York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kanada Yaz Okulu

Kanada Yaz Okulu

Kanada Yaz Okulu

Kanada yaz okulu programları, yaz okulları kategorisinde yükselen bir değer. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Kanada’ daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizde yer alan yaz okullarını inceleyip değerlendirerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Kanada yaz okulları bulunduğu çevre ve doğal konumu itibari ile sıklıkla tercih edilen yaz okulları arasındadır. Ayrıca öğrencilere hem grup halinde hem de bireysel katılım imkanı sunmaktad...

Kanada yaz okulu programları, yaz okulları kategorisinde yükselen bir değer. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Kanada’ daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizde yer alan yaz okullarını inceleyip değerlendirerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Kanada yaz okulları bulunduğu çevre ve doğal konumu itibari ile sıklıkla tercih edilen yaz okulları arasındadır. Ayrıca öğrencilere hem grup halinde hem de bireysel katılım imkanı sunmaktadır. Grup halinde gerçekleşen kamp programlarında öğrenciler Türkiye çıkışından itibaren tercihen İngilizce öğretmeni olan rehber öğretmen gözetimi altında yolculuk eder. 9 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan programlar genellikle İngilizce konuşma seviyesi yüksek olan okullar içerisinde, her öğrenciyi arkadaşına dersini İngilizce anlatmak ile yükümlü kılar. Kaliteli ve geniş kapsamlı dil eğitim programları ile hizmet veren yaz okullarından öğrenciler dil kazanım düzeylerini maximum verimliliğe ulaştırarak ayrılmış olurlar.

Elbette Kanada yaz okulu fiyatları ile ilgili tüm güncellemeleri ve kampanyaları listemizden inceleyebilirsiniz.

Kanada Yurt Dışı Yaz Okulları Hangi Özellikleri Kapsıyor?

İngilizce dil eğitimi almak isteyen kişiler, Kanada yurt dışı yaz okulları programları çerçeveside hem sosyalleşerek hem de derslere odaklanarak eğitimler alabiliyorlar. Bir diğer konu ise elbette Kanada'nın uluslar arası düzeydeki öğrencilere yönelik pozitif bakış açısı, Kanada yaz okulları programını seçen öğrencileri daha özel kılıyor. Katılım sağladığınız ilk günden son günlere kadar uzman eğitmenlerle birlikte sadece dil eğitimi değil kişisel gelişim için de gerekli eğitimler veriliyor. 

Kanada’da yaz okulları,  bünyesinde farklı farklı  çeşitliliği barındıran bir ülke. Kanada'da yaz okulu deneyimine katıldığınızda bu ülkenin çok ilginç ve bazen de şaşırtıcı olduğunu farkedeceksiniz. Benzersiz doğal güzelliklerine hayranlık duyarken Toronto, Montrealve Vancouver gibi şehirleri gezerek farklı uluslardan Kanada’da yaz okulları öğrenimi gören insanlarla da  insanlarla tanışabilirsiniz. Kanada'da yaz okuluyla İngilizcenizi geliştirirken farklı kültürleri de öğreniyor olacaksınız. Çok uluslu kültürel zenginliği ve nefis güzellikleri ile Kanada yaz okulu için doğru seçim olacaktır. 

Kanada’da yaz okulları, İngilizce’nin yanısıra Fransızca eğitimi ile de tercih edilebiliyor. Böylece birden fazla dile aşina olmak isteyen ve İngilizce’nin yanında Fransızca pratiği isteyen genç öğrenciler ülkenin çok kültürlü yapısı ve çKanada yaz okullarında İngilizce veya Fransızca eğitim almak isteyen genç öğrenciler ülkenin çok kültürlü yapısı ve uluslararası atmosferi sayesinde ülkeye kolayca adapte olabilmektedir. Kanada yaz okulları 8 ile 17 yaş arasındaki öğrencilere çeşitli aktiviteler eşliğinde kaliteli eğitim veriyor. Elbette programlara göre farklılık gösterse de, bu yaz okulları aileleri de kabul edebiliyor.

 Kanada Yurt Dışı Yaz Okulları Programları ile Sınavlara Da Hazırlanabilirsiniz!

Genel olarak Kanada dil okulları çerçevesinde yürütülen programlara bakarsak; : Seçkin ve ihtiyaca yönelik tasarlanmış programlar arasında; Genel İngilizce (20-28-30), Uluslar arası Yaz kursu (20-28), IELTS, TOEFL, Cambridge FCE, CPE ve CAE Sınava hazırlık (20-28), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (20-28-30), Turist İngilizcesi, Öğretmen Eğitimleri (26) gibi programlarla da TOEFL hazırlık süresini atlatabilirsiniz.

 

Kanada’daki TOEFL hazırlık için  yaz okulları, aktivitelerle de TOEFL sınavı öncesi motivasyonu üst düzey tutmaya çalışıyor.Kanada'nın sahip olduğu sportif aktivite alanları,doğal güzellikleri ve spor alanında Kanada'nın dünya çapındaki ünü, yaz okullarının da aktiviteler bakımdan geniş bir yelpazeye sahip olmasını sağlıyorlar.

 

Kanada’da TOEFL süresince aktiviteler eşliğinde ,dünyaca ünlü şehirlere  turlar,yüzme,basketbol,tenis,futbol,dağcılık gibi sportif aktiviteler,sinema geceleri,karaoke partileri,müze gezileri vb.sunulmaktadır.Haftada 1 tam gün 2 yarım gün şehir gezileri düzenlenerek, öğrenciler TOEFL’a , dolayısıyla yurtdışı üniversitelere hazırlanıyorlar.

Şehirlere yapılan yolculuklarda okullar kendi araçları ile öğrencilerin ulaşımını destekliyorlar. Kanada yaz okulları çerçevesinde gerçekleştirilen tüm aktivitelerde, ayrıca yetenekleri keşfetme ve bu yeteneklere göre kariyer belirleme gibi rehberlik tavsiyeleri de  sunulabiliyor. Şehir gezilerinde ise TOEFL hazırlık süresince kendi çevrenizle birlikte konuşma İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Böylece yeni bir kültürü tanıma konusunda başka dillerle de alıştırmalar yapmış oluyorsunuz. .York’ta Kanada dil okulu sayfamızda belirttiğimiz aktivitelerinde ise öğrencileri kaynaştırmak için eğlenceli oyunlar yapılıyor.Bu oyunlarda dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile kültür alışverişi yapılması sağlamayı amaçlıyorlar.

Kanada yaz okulları kapsamında danışanlarımıza, en uygun seçenekleri en kapsamlı şekilde sunmak için profesyonel ve özverili çalışma ekibimiz ile York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak hizmetinizdeyiz.

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimize uğrabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar