York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St.Giles British Columbia University Klasik

St.Giles British Columbia University Klasik

St.Giles British Columbia University Klasik

  St.Giles British Columbia University Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? St.Giles İnternational yaz okulu güvenliği nasıldır? St.Giles British Columbia University Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? St.Giles British Columbia University Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. St.Giles İnternational tarafından düzenlenmekt...

 

St.Giles British Columbia University Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? St.Giles İnternational yaz okulu güvenliği nasıldır? St.Giles British Columbia University Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? St.Giles British Columbia University Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

St.Giles İnternational tarafından düzenlenmekte olan Kanada Yaz Okulu St.Giles British Columbia University klasik yaz programı Vancouver'da yapılmaktadır. 1908 yılında inşaa edilen British Columbia University eşsiz spor tesisleri, ödüllü sanat merkezi ve üniversitenin içerisinde yer alan antropoloji müzesi ile dikkati çekmektedir. Verdiği eğitim ile dünya sıralamasında 40. ve Kanada üniversiteleri arasında 3. sırada yer alan British Columbia University Vancouver şehir merkezine 15 dakikalık mesafede bulunur. Kanada Yaz Okulu St.Giles Bristish Columbia University Klasik yaz programında öğrenciler deneyimli  maksimum 15 kişilik sınıflarda haftalık 16 saat İngilizce dersi alırlar. Okulda program boyunca düzenlenen etkinlik ve aktiviteler öğrencilerin fiziksel gelişimi ve dil eğitimini desteklemek açısından özel olarak tasarlanmıştır. Kanada Yaz Okulu St.Giles British Columbia University Klasik yaz programında öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu üniversitenin içerisinde bulunan öğrenci yurtlarında tek ve çift kişilik odalarda misafir edilirler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile St.Giles İnternational kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St.Giles
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 16 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program St.Giles bünyesinde yer alan British Columbia University yurtlarında tek ve çift kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Stanley Park, the Vancouver Aquarium, Grouse Mountain ve Capilano Suspension Bridge'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Program boyunca içeriği sürekli değişen temalı aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler, yüzme havuzu, buz hokeyi pisti.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 01 Temmuz - 22 Temmuz Trihleri arasında 1-3 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1850 CAD. Konaklamasız program seçeneği Haftalık 1025 CAD
 • Program Sonucu

  St.Giles British Columbia University Klasik Yaz Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar