York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sol Camps University Of Toronto Klasik

Sol Camps University Of Toronto Klasik

Sol Camps University Of Toronto Klasik

  Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz Programı başlangıç tarihleri nedir? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nasıldır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik yaz programı nerde yapılır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz programı ders içeriği nasıldır? Programda aktivite ve geziler bulunur mu? Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   So...

 

Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz Programı başlangıç tarihleri nedir? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nasıldır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik yaz programı nerde yapılır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz programı ders içeriği nasıldır? Programda aktivite ve geziler bulunur mu? Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Sol Camps tarafından düzenlenmekte olan Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz programı canlı ve dinamik yapısıyla dikkati çeken Toronto şehrinde yapılmaktadır. 1823 yılında inşaa edilen University Of Toronto Kanada'nın en prestijli üniversitelerinden biridir. Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik yaz kampında öğrenciler deneyimli öğretmenler gözetiminde maksimum 15 kişilik dersliklerde haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program boyunca dil eğitimini destekleyici, yaratıcı,  keyifli aktivite ve etkinlikler ile renklenen yaz kampı, haftasonu gerçekleştirilen gezilerle daha eğlenceli bir hale gelir. Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik yaz kampında öğrenciler üniversitenin içerisinde bulunan öğrenci yurtlarında tek kişilik konforlu odalarda misafir edilirler. Programa katılan öğrencilerinin güvenliğine önem veren Sol Camps öğrencilerin kalışları boyunca acil ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için yurtlarda rehber öğretmen bulundurur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Sol Camps kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Camps
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Sol Camps bünyesinde yer alan University Of Toronto yurdunda tek kişilik odalarda yapılır. Programda ayrıca konaklamasız seçenekler de mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Victoria, Vancouver şehir turu, Granville Island, Lynn Canyon, Deep cove, Akvaryum ve Klahowya Village'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler film geceleri, yıldız gözlem evinde yıldızları izleme, bowling, yarışmalar, yetenek yarışmaları ve düzenlenen daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Sigorta, kayıt ücreti, tüm öğünler, tüm geziler ve aktiviteler için bilet, transfer ve yemek, eğitim materyelleri, kurs bitimi sertifika, havaalanı transferi.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 17 Haziran - 05 Ağustos Tarihleri arasında 1-8 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 2140 CAD-- Konaklamasız aktiveteli program : Haftalık 960 CAD-- Konaklamasız aktivitesiz program : Haftalık 520 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu Sol Camps University Of Toronto Klasik Yaz Okulu Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar