York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Lsi Vancouver Klasik

Lsi Vancouver Klasik

Lsi Vancouver Klasik

  Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? LSI Language Studies International çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. LSI Language Studies International tarafından düzenl...

 

Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde yapılır? LSI Language Studies International çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

LSI Language Studies International tarafından düzenlenmekte olan Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz Programı Vancouver şehir merkezinde bulunan LSI'a ait dil okulunda yapılımaktadır. LSI Vancouver dil okulu 1993'ten beri dünyanın heryerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren bir merkezdir. Dünyanın en emniyetli şehirlerinden biri olarak bilinen Vancouver da gerçekleştirilen Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz programında öğrencilere deneyimli öğretmenler tarafından haftalık 16 saat İngilizce dersi verilir. Kadana Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz programında rehber öğretmenler gözetiminde gerçekleştirilen tüm aktivite ve geziler öğrencilerin dil eğitimlerini destekleyici özelliktedir. Programa katılan öğrenciler Kanada hükümeti ve LSI okulları tarafından sürekli denetlenmekte olan ailelerin yanında sabah,öğlen ve akşam yemekleri dahil olmak üzere çift kişilik konforlu odalarda misafir edilirler. Öğrencilerin kalışları boyunca aileler okulun konaklama sorumluları tarafından sürekli denetlenir.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile LSI Language Studies International kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LSI
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 16 saattir.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama yapılır odalar çift kişiliktir.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Whistler, Science World, Akvaryum, Liman merkezi, Vancouver şehir merkezine kültürel ve eğitici geziler düzenlenir. Buz pateni, spor yarışmaları, grup oyunları gibi çeşitli aktiviteler uygulanır.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 03 Temmuz - 07 Ağustos Tarihleri arasında 1-6 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1050 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu LSI Vancouver Klasik Yaz Kampı Öğrenciye Ne Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar