York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kaplan Klasik Vancouver

Kaplan Klasik Vancouver

Kaplan Klasik Vancouver

  Kanada yaz okulu kategorisinde bilinen yurtdışı eğitim kurumlarından Kaplan International, 14-18 yaş arası Kanada Yaz Okulu Klasik Yaz Programı ile Vancouver’ da karşınızda. Dünya’ nın en yaşanasılası şehri seçilen Vancouver doğal güzellikleri ile de sıradışı bir şehirdir. Canlı bir lokasyon olan Robson Street bölgesine çok yakındır. Çok uluslu  ortamda birçok arkadaş edinip, bu güvenli şehirde ingilizcenizi üst seviyelere taşıyın. Uzman eğitmenleri ile de ön plana çıkan bu programda buzlu ka...

 

Kanada yaz okulu kategorisinde bilinen yurtdışı eğitim kurumlarından Kaplan International, 14-18 yaş arası Kanada Yaz Okulu Klasik Yaz Programı ile Vancouver’ da karşınızda. Dünya’ nın en yaşanasılası şehri seçilen Vancouver doğal güzellikleri ile de sıradışı bir şehirdir. Canlı bir lokasyon olan Robson Street bölgesine çok yakındır. Çok uluslu  ortamda birçok arkadaş edinip, bu güvenli şehirde ingilizcenizi üst seviyelere taşıyın. Uzman eğitmenleri ile de ön plana çıkan bu programda buzlu kahvenizi alıp Vancouver Adası ve Whistler’ da yudumlamanın tadına varın.

Kanada’ da yaşam masrafları nasıldır? Program başlangıç tarihleri ve konaklama fırsatları nelerdir? Okul kendisi ve çevresi bakımından güvenli midir? Kaplan International'ın sunduğu yaz okulu kategorisinde, aradığınız detayı bu kategoride inceleyebilirsiniz. 

Söz konusu yurtdışı Kanada eğitim kategorisi, hem yetişkinlere dil okulu hem de çocuklara yönelik yaz okulu programlara katılım sağlayabilirler. Dolayısıyla Kaplan International yurtdışı yaz okulu değerlendirilirken hem yaz okulu hem de dil okulu olarak değerlendirilmeli.

Tüm sorularınızın cevapalrı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kaplan İnternational
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama, tek kişilik(1147CAD), çift kişilik(1117CAD)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Antropoloji Müzesi, Northwest First Coast Nations, Stanley Park, Lynn Vadisi, Vancouver Adası, Vancouver Akvaryumu. Aktiviteler; Hafta içi her gün öğrencilerin odak noktalarına göre aktiviteler düzenlenmektedir.
  • Dahili Hizmetler
   : Akıllı tahtalı derslikler, iki adet bilgisayar odası, ücretsiz wifi, öğrenci dinlenme salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 9 temmuz- 4 Ağustos tarihleri arasında haftalık 1147€
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu Kaplan Klasik Yaz Programı Öğrencilerine Kazandıkları Nelerdir?

  *Öğrenciler dil becerilerini geliştirip, ingilizcenin püf noktalarını keşfetmiş olurlar,

  *Gezi ve aktivite programları ile genel-kültür depolayıp, kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında daha net olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar