York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bronte College Plus Programlar

Bronte College Plus Programlar

Bronte College Plus Programlar

  Kanada Yaz Okulu Bronte College Plus Programlar nerde düzenlenir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılım yaşı nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? Bronte College çocuklarınız için ne kadar güvenlidir? Bronte College Plus Programlar kampında hangi aktiviteler düzenlenir? Bronte College Plus Programlar yaz kampı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. Bronte College tarafından gerçekleştirilen Kanada Yaz Okulu Bronte College Plus Programlar yaz kampı Ontario bölgesinde yer...

 

Kanada Yaz Okulu Bronte College Plus Programlar nerde düzenlenir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılım yaşı nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? Bronte College çocuklarınız için ne kadar güvenlidir? Bronte College Plus Programlar kampında hangi aktiviteler düzenlenir? Bronte College Plus Programlar yaz kampı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Bronte College tarafından gerçekleştirilen Kanada Yaz Okulu Bronte College Plus Programlar yaz kampı Ontario bölgesinde yer alan ve Toronto şehir merkezine çok yakın bir mesafede bulunan Mississauga şehrinde yapılır. 12 - 17 yaş aralığındaki öğrenciler için düzenlenen fen ve matematik kampı yaz boyunca akademik eğitim almak isteyen öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Programa katılan öğrenciler fen ve matematik becerilerini düzenlenen aktivite, etkinlik ve sınıf içi deneylerle şekillendirme imkanı bulurular. Kanada Yaz Okulu Bronte College Plus Programlar kampında düzenlenen tüm etkinlik, gezi ve aktiviteler uzman rehber öğretmenler gözetiminde gerçekleştirilir. Programa katılan öğrenciler Bronte College'in konforlu ve 24 saat güvenliği bulunan öğrenci yurtlarında tek, çift ve dört kişilik odalarda misafir edilirler.

Kanada Yaz Okulu Bronte College Plus Programlar kampı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bronte College
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Bronte College'in kendi öğrenci yurtlarında tek, çift ve dört kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Ripley's akvaryumu, Niagara Şelalesi, Toronto İsland, Royal Ontario Museum, Toronto Zoo ve Canada's Wonderland'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler bowling, lazer gösterileri, mini golf, spor yarışmaları, yetenek yarışmaları film geceleri gibi daha birçok aktiviteden yararlanma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler, havaalanı transferleri, sigorta, kurs bitiminde sertifika, müzik odaları, tam donanımlı spor tesisleri.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 3 Haftalık Program Başlangıç Tarıihleri : 10 Temmuz - 31 Temmuz -- 17 Temmuz - 07 Ağustos -- 24 Temmuz - 14 Ağustos Haftalık 1450 CAD --- 4 Haftalık Program Başlangıç Tarihleri : 10 Temmuz - 07 Ağustos -- 17 Temmuz - 14 Ağustos -- 24 Temmuz - 21 Ağustos Haftalık 1238 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu Bronte College Plus Programlar Neler Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar