York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bronte College Klasik

Bronte College Klasik

Bronte College Klasik

  Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz programı nerde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Bronte College çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. Bronte College tarafından 1996'dan beri düzenlenmekte olan Kanada Yaz...

 

Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz programı nerde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Bronte College çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Bronte College tarafından 1996'dan beri düzenlenmekte olan Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz programı Ontario bölgesinde bulunan ve Toronto şehir merkezine 20 dakikalık mesafede bulunan Mississauga şehrinde yapılmaktadır. 1991 yılında inşaa edilen Bronte College IB programına sahip yatılı bir okuldur. Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz programında öğrenciler maksimum 18 kişilik dersliklerde haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Bronte College klasik yaz kampında eğlenerek öğrenme ilkesi hedef alındığı için program boyunca öğrencilerin dil ve fiziksel gelişimlerini destekleyen birçok gezi, etkinlik ve aktivite bulunur. Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz kampında öğrencilerin kalışları boyunca yararlanabilecekleri müzik odaları, spor tesisleri, kütüphane, sanat ve bilim labaratuarları gibi daha birçok tesis bulunur. Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz programında öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu ve yurt görevlileri tarafından sürekli denetlenen tek, çift ve dört kişilik konforlu yurt odalarında misafir edilirler.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bronte College
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Bronte College'in kendi öğrenci yurtlarında tek, çift ve dört kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Ripley's akvaryumu, Niagara Şelalesi, Toronto İsland, Royal Ontario Museum, Toronto Zoo ve Canada's Wonderland'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler bowling, lazer gösterileri, mini golf, spor yarışmaları, yetenek yarışmaları film geceleri gibi daha birçok aktiviteden yararlanma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler, havaalanı transferleri, sigorta, kurs bitiminde sertifika, müzik odaları, tam donanımlı spor tesisleri.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 3 Haftalık Program Başlangıç Tarıihleri : 10 Temmuz - 31 Temmuz -- 17 Temmuz - 07 Ağustos -- 24 Temmuz - 14 Ağustos Haftalık 1450 CAD --- 4 Haftalık Program Başlangıç Tarihleri : 10 Temmuz - 07 Ağustos -- 17 Temmuz - 14 Ağustos -- 24 Temmuz - 21 Ağustos Haftalık 1238 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu Bronte College Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar