York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sol Camps St. Michael's College Kids

Sol Camps St. Michael's College Kids

Sol Camps St. Michael's College Kids

  Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids Programı başlangıç tarihleri nedir? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nasıldır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids programı nerde yapılır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids programı ders içeriği nasıldır? Programda aktivite ve geziler bulunur mu? Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  Kanada'nın Toronto şehrinde düz...

 

Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids Programı başlangıç tarihleri nedir? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nasıldır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids programı nerde yapılır? Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids programı ders içeriği nasıldır? Programda aktivite ve geziler bulunur mu? Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Kanada'nın Toronto şehrinde düzenlenen ve University of Toronto bünyesinde yer alan St.Michael's College'de gerçekleştirilen kids programı, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen 7-12 yaş aralığındaki öğrencileri ağırlıyor. Eğlence ve macera meraklısı minikler için tasarlanan program kapsamında, dil eğitimine ek olarak düzenlenen sportif aktiviteler, sanatsal faaliyetler, macera dolu grup oyunları ve doğa etkinlikleri ile renkleniyor. Ayrıca haftasonları düzenlenen kültürel ve tarihi geziler yaz okulunu hem daha da keyifli hale getiriyor, hemde öğrencilerin kişisel gelişimi ve genel kültürüne katkı da bulunmayı amaçlıyor. Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids programında öğrenciler kolejin 24 saat güvenliğinin bulunduğu öğrenci yurtlarında tek, çift ve üç kişilik odalarda misafir edilirler. Ayrıca yurtlarda öğrencilerin kalışları boyunca her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek rehber öğretmenler de yurtlarda bulundurulur.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Sol Camps kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Camps
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Sol Camps bünyesinde yer alan St.Michael's College yurdunda tek, çift ve üç kişilik odalarda yapılır. Programda ayrıca konaklamasız seçenekler de mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde CN Towers, Black Creek Pioneer Village, Ontario Parliament, Niagara Şelalesi, Ontario Müzesi ve Toronto Hayvanat Bahçesine eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler düzenlenen yetenek şovları, film geceleri, bowling, spor yarışmaları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Sigorta, kayıt ücreti, tüm öğünler, tüm geziler ve aktiviteler için bilet, transfer ve yemek, haftada bir laundry hizmeti, wifi, TV odası ve oyun konsolları, eğitim materyelleri, kurs bitimi sertifika
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 17 Haziran- 05 Ağustos arasında 1-8 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 2140 CAD-- Konaklamasız aktiveteli program : Haftalık 960 CAD-- Konaklamasız aktivitesiz program : Haftalık 520 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu Sol Camps St.Michael's College Kids Programı Neler Kazandırır?

   

  *Öğrenciler sportif ve hareketli yaşam tarzını tecrübe ederler.
  *Farklı milliyetlerden arkadaşlıklar kurarak sosyal ilişkilerini geliştirirler.
  *Takım çalışmasının yararlarını ve bireysel sınırlarını aşmayı öğrenirler.
  *Hayvanlar ve bitkilerle ilgilenme şansı bulurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar