Lütfen bekleyiniz...

EC Dawson College Klasik

 

Kanada Yaz Okulu EC Dawson College Klasik Yaz programı nerde bulunur? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? EC English çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Kanada Yaz Okulu EC Dawson College Klasik Yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Kanada Yaz Okulu EC Dawson College Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

EC bünyesinde Kanada’nın Montreal şehrinde düzenlenen ve Dawson College ‘da gerçekleştirilen programda, İngilizce ve Fransızca eğitim almak mümkündür. İngilizce ve Fransızca olarak iki resmi dilin konuşulduğu dünyanın en büyük ikinci ülkesi olan Kanada’da düzenlenen yaz okulu programlarında, öğrencilerin ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için planlanmış dil eğitimini destekleyici sportif aktivite ve etkinlikler yer alır. 13-17 yaş aralığındaki öğrencilere entegre olacak şekilde, yeni şeyler öğrenmek isteyen gençlerin gelişimi için oldukça önemli eğitim seçenekleri barındıran Montreal programı, dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlar.  Böylece EC modern ve tam donanımlı sınıflarda farklı milletten öğrencileri buluşturarak en üst düzey verimliliği sağlayan eğitim çalışmaları ile, yaz okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirir. Kanada Yaz Okulu EC Dawson College Klasik Yaz programında öğrenciler Kanada hükümeti tarafından onaylı ve sürekli denetlenen ailelerin yanında tek kişilik konforlu odalarda misafir edilirler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile EC English kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Kanada eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce ve Fransızca eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Program dahilinde öğrenciler aile yanında tek kişilik odalarda kalırlar.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Montreal şehir turu, Grevin Wax Museum ve Science Centre' a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler buz pateni, köpük futbolu, lazer gösterileri, biodome, çeşitli yarışmalar gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 30 Haziran - 11 Ağustos Tarihleri arasında 1-6 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1045 CAD -- 02 Temmuz - 10 Ağustos Tarihleri arasında 1-6 Haftalık dönemler şeklinde Konaklamasız aktiviteli program Haftalık 550 CAD
 • Program Sonucu

  Kanada Yaz Okulu EC Dawson College Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alırlar. 
  *Öğrenciler yenilenmiş ve özgüvenli şekilde ülkelerine dönerler.
  *Dil kazanım düzeylerini ilerletmiş ve İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve yeni kültürler tanırlar

 • Eğitim Merkezi