York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kadir Has Üniversitesi

Kadir Has Üniversitesi

Kadir Has Üniversitesi

Kadir has üniversitesi İstanbul da eğitim veren vakıf üniversiteleri arasında İngilizce eğitim kalitesi oldukça yüksek olanlardan biridir. Kadir has Üniversitesinde birçok program İngilizce eğitim seviyesi altında verilir. Bu sebep ile İngilizce temelinizin mutlak olarak olması gerekir. Yurt dışında atılan İngilizce temellerine sahip iseniz, ki Kadir Has Üniversitesinin öğrenci tabanı genellik ile böyledir, o halde pek de zorluk çekmezsiniz. Dil seviyeniz olması gerektiğinden iyi ise veya olması...

Kadir has üniversitesi İstanbul da eğitim veren vakıf üniversiteleri arasında İngilizce eğitim kalitesi oldukça yüksek olanlardan biridir. Kadir has Üniversitesinde birçok program İngilizce eğitim seviyesi altında verilir. Bu sebep ile İngilizce temelinizin mutlak olarak olması gerekir. Yurt dışında atılan İngilizce temellerine sahip iseniz, ki Kadir Has Üniversitesinin öğrenci tabanı genellik ile böyledir, o halde pek de zorluk çekmezsiniz. Dil seviyeniz olması gerektiğinden iyi ise veya olması gerektiği hale kendiniz alacağınız eğitimler ile getirebiliyorsanız hazırlık sınıfları sizler için eziyet olacaktır.

Hazırlık sınıfları atlama adına gerçekleştirilen, Hazırlık atlama sınavlarından okulca belirlenen düzeyde bir puan almanız durumunda hazırlık sınıfından muaf tutulur ve direk birinci sınıfa geçiş yaparsınız. Hazırlık sınıfı atlama sınavları ise temel İngilizce düzeylerinin yanı sıra sizlerin lisans eğitim süresi boyunca göreceğiniz İngilizce kapsamlı eğitime hazır olup olmadığınız ölçer. Kadir Has Üniversitesi kendi bünyesinde verdiği hazırlık atlama sınavlarında oldukça başarılı bir düzeye gelmenize ve bu sayede lisans öncesi de ön bir hazırlık yapmanıza yardımcı olur. Üniversitenin kendi bünyesinde hazırladığı program dışında yurt dışında birçok kurum ile irtibat halinde olması da sınavlara hazırlananlar için oldukça yardım içerir. Kadir Has kendi bünyesinde; gramer ölçümünüzü, kelime bilginizi, konuşma bilginizi, yazma bilginizi ve iletişim becerinizi ölçer. Mutlaka bu her alandan yeterlilik almanız gerekir. Kadir Has Üniversitesi hazırlık sınıfı atlama, sizlerin açısından gereksiz ve değerlendirilmesi daha kısa sürebilecek zamanları kaybetmemenize yardımcı olacaktır.

Kadir Has Üniversitesi, yurt dışından alınacak eğitimler çerçevesinde mutlaka sizlerin seviyelerini beğenmiş ve istenilen puanı almış düzeye getirecektir. Yurt dışında hazırlık sınıfı atlama eğitimlerine katılmanız oldukça kısa süreli bir alt yapı oluşumu ile gerçekleştirilir. Bir yıl içerisinde okulun size yayarak vereceği bilgileri, yurt dışı eğitim programı ile edinip, hazırlık sınıfı atlama sınavlarına girebilirsiniz. Yapmanız gereken, lisans bilginiz boyunca dil desteği alarak, sorunsuz ve derece ile okul defterini kapatmak olmalıdır.

Kadir Has Üniversitesi bünyesince sağladığı yurt dışı imkanları ile de öğrencilerine sürekli geziler ve lisans katkısı içeren programlar hazırlar. Kadir Has Üniversitesi hazırlık sınıfı atlama, sizlerin mutlaka üstesinden gelebileceği bir sınav aşamasıdır. Kurul üyelerince dil yeteneğinizi göstermeniz uzman kurul tarafından sizlere yeterlilik sağlayacaktır. İstanbul’un en gözde Üniversitelerinden olan Kadir Has Üniversitesi, kaliteli eğitimi ve güler yüzlü eğitimci kadro ile siz üst tabak öğrencilerini asla arka plana atmaz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar