York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İsviçre Yurt Dışı Yaz Okulu

İsviçre Yurt Dışı Yaz Okulu

İsviçre Yurt Dışı Yaz Okulu

İsviçre yurt dışı yaz okulu programları, bilimin merkezini oluşturduğu ülkenin çeşitli bölgelerinde her yaz dönemi içerisinde devam ediyorlar.  Basketbol, yüzme, tenis, kampçılık gibi sportif aktivite programları ile İsviçre yaz okulu eğitimlerini sağlıyor. İsviçre yaz okullarında genel dil kursları sabahları veriliyor ve yarım gün. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel kurslar haftada 15 veya 20 ders yapılıyor. Eğer yoğun İngilizce programı istiyorsanız, yoğun dil progra...

İsviçre yurt dışı yaz okulu programları, bilimin merkezini oluşturduğu ülkenin çeşitli bölgelerinde her yaz dönemi içerisinde devam ediyorlar. 

Basketbol, yüzme, tenis, kampçılık gibi sportif aktivite programları ile İsviçre yaz okulu eğitimlerini sağlıyor. İsviçre yaz okullarında genel dil kursları sabahları veriliyor ve yarım gün. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel kurslar haftada 15 veya 20 ders yapılıyor. Eğer yoğun İngilizce programı istiyorsanız, yoğun dil programlarına dahil olabilirsiniz, böylece yaklaşık 15 dersten oluşan 30 saatlik İsviçre yaz okulları bünyesinde eğitim alabilirsiniz.

 İsviçre Yurt Dışı Dil Okulları Hangi Özellikleri Taşıyor?

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, İsviçre’deki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizdeki İsviçre yaz okulu programlarını özenle değerlendirerek aktivite, yaş, dönem, seviye ve maliyet bakımından inceleyip oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunuyoruz. İsviçre yaz okulu, öğrencilerimize doğal güzelliklerle iç içe ve kaliteli programları ile Almanca, İngilizce ve Fransızca gibi dil eğitimi tercihleri sunmayı başarıyor. 3 yaşından başlayarak  17 yaş aralığına kadar hitap eden İsviçre yaz okulları, kampüs içerisinde bulunan yurtlarda güvenle ve ev sıcaklığını aratmayan imkanlarla konaklama şansına sahip olurlar. Doğal güzellikleri ve disiplinli dil eğitimi programları ile öğrenciler yaz okulu atmosferinde hem dil geliştirme hem de keyifli anılar biriktirme imkanı bulurlar.

Basketbol, yüzme, tenis, kampçılık gibi sportif aktivite programları ile İsviçre yaz kampları çok popüler. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel kurslar, haftada 15 veya 20 ders yapılıyor. Eğer yoğun İngilizce programı istiyorsanız, yoğun İngilizce programlarına dahil olabilirsiniz, böylece yaklaşık 15 dersten oluşan 30 saatlik İsviçre yaz okulları bünyesinde eğitim alabilirsiniz.

İsviçre Yaz Okulları Fiyatları ?

İsviçre yaz okullarında aktivite ve geziler rehber öğretmenler eşliğinde yapılıyor. Bazı İsviçre yaz okulları programları, bünyesine aileleri de alabiliyor ancak bu eğitimciler tarafından öğrencinin dil eğitimini etkileyebileceği dolayısıyla önerilmiyor. Öğrencilerin yaşlarına uygun spor ve aktivitelerin düzenlendiği İsviçre yaz okullarında hafta içi yarım gün hafta sonları tam gün yakın şehirlere toplu geziler düzenleniyor. Böylece çocuklarınız, gençler İsviçre’yi tanıma fırsatı bulabiliyor.

İsviçre yaz okulları fiyatları ülkenin para birimiyle fiyatlandırılır. Para birimleri İsviçre Frangı ve İsviçre yaz okulları fiyatları aşağı yukarı 6800 bin CHF ile fiyatlandırılarak katılımcılara sunuluyor. Hafta uzunluğu, program şekli ve içeriğe göre bu fiyat değişkenlik gösterebilir.

 

İsviçre yaz okulları eğitim konusunda olduğu kadar konaklama konusunda da öğrencilerinin memnuniyetine büyük önem göstermektedir. Öğrenci yurdu ve aile yanı konaklama seçeneklerinin bulunduğu İsviçre yaz okullarında kurs ücretlerine konaklama da dahildir.

İsviçre yaz okulları kapsamında danışanlarımıza, en uygun seçenekleri en kapsamlı şekilde sunmak için profesyonel ve özverili çalışma ekibimiz ile York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak hizmetinizdeyiz.

Daha fazla detaylı bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimize uğrayın  ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar