York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Pre Fleuri Yaz Kampı

Pre Fleuri Yaz Kampı

Pre Fleuri Yaz Kampı

1948 yılında kurulan Pre Fleuri İsviçre’nin en köklü okullarından birisi. İsviçre Alpler’inde yaklaşık 2 hektarlık bir alana konumlanan okul, her yıl dünyanın dört bir yanından 3-14 yaş aralığındaki çocuklara bir yandan doğayla iç içe şahane bir tatil olanağı sağlarken diğer yandan kaliteli bir eğitim ayrıcalığı tanıyor. 1200 metre yükseklikteki otantik bir kayak merkezi olan Villars-sur-Ollon’a uzaklığı 2 km olan okulda ayrıca dileyen öğrencilere profesyonel kayak dersleri veriliyor. Bunun yanı...

1948 yılında kurulan Pre Fleuri İsviçre’nin en köklü okullarından birisi. İsviçre Alpler’inde yaklaşık 2 hektarlık bir alana konumlanan okul, her yıl dünyanın dört bir yanından 3-14 yaş aralığındaki çocuklara bir yandan doğayla iç içe şahane bir tatil olanağı sağlarken diğer yandan kaliteli bir eğitim ayrıcalığı tanıyor. 1200 metre yükseklikteki otantik bir kayak merkezi olan Villars-sur-Ollon’a uzaklığı 2 km olan okulda ayrıca dileyen öğrencilere profesyonel kayak dersleri veriliyor. Bunun yanı sıra öğrenciler her biri alanında profesyonel hocalarla beraber tenisten biniciliğe, bisikletten dağcılığa pek çok spor aktivitesi yapma imkanına sahip oluyor. Öğrenciler gruplar halinde ormanda gezilere çıkarak keşif yapabilir, Cenevre Gölü’nde botla gezebilir ve bölgenin büyüleyici parklarını ziyaret ederek keyifli vakit geçirebilirler. Ayrıca haftanın belirli günlerinde düzenlenen lazer eğlence geceleri ile öğrenciler günü keyifli bir şekilde noktalıyorlar. Haftanın 5 günü, günde 3 saat İngilizce ve Fransızca dersleri bulunan okulda ayrıca öğrenciler bireysel özel ders alma şansına da sahip olabiliyor. Tesis içinde yüzme havuzu, tenis kortu, golf sahası, futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası ve masa tenisi gibi birçok oyun alanı bulunuyor. Tipik bir İsviçre dağ evi olan okulda, öğrenciler geniş yatak odalarında sabah cıvıl cıvıl kuş sesleriyle uyanıyor. Okuldaki tüm alanlar öğrencilerin rahatına göre tasarlanmış olup, çocuklarınız için her anlamda güvenilir bir ortam sağlanmıştır.

 Pre Fleuri 29 Haziran – 10 Ağustos tarihleri arasında yaz okulu hizmeti vermektedir.

Ayrıca kış dönemi kamp imkanı da sağlayan okulun kış kamplarıyla ilgili detaylı bilgi almak için York Yurt dışı Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   2 - 2 Hafta CHF 2,368 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Seyahat ve Sağlık Sigortası, Konaklama, Kurs Materyalleri
   3 - 3 Hafta CHF 2,292 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Seyahat ve Sağlık Sigortası, Konaklama, Kurs Materyalleri
   4 - 4 Hafta CHF 2,067 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Seyahat ve Sağlık Sigortası, Konaklama, Kurs Materyalleri
   5 - 5 Hafta CHF 2,047 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Seyahat ve Sağlık Sigortası, Konaklama, Kurs Materyalleri
   6 - 6 Hafta CHF 2,031 Fiyata dahil hizmetler: Kayıt ücreti, Seyahat ve Sağlık Sigortası, Konaklama, Kurs Materyalleri
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   6 Hafta
  • Kurs Tarihleri
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   5 - 14
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Pre Fleuri İnternational Alpine School
  • Seviye
   : Bu programa her seviyeden çocuklar katılabilir.
  • Konaklama
   : Konaklama okulun kendine ait öğrenci yurdunda
  • Etkinlik ve Geziler
   : İsviçre Alplerinde doğa yürüyüşleri, Cenevre nehri gezileri ve dağ tırmanışları isteğe bağlı yapılabilecek etkinliklerdir.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, spor tesisleri,
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 29 Haziran - 30 Ağustos tarihleri arasında 2 Haftalık program 2395 CHF (Konaklamasız) şeklindedir.
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar