York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St. Moritz Yurt Dışı Yaz Okulu

St. Moritz Yurt Dışı Yaz Okulu

St. Moritz Yurt Dışı Yaz Okulu

St. Moritz: Engadine Vadisi’nde yer alan müthiş atmosferi olan bir tatil kasabasıdır. Senede 322 gün güneş alması ile dikkat çeken kasaba, 1864’den beri yüksek sosyetenin buluşma merkezi olmuştur. Kış Sporlarının gelenekselleşmiş yüzüdür adeta. Milano,Zürih ve Münih’e 3 saat uzaklıktadır. Bu eğitim seviyesi yüksek kasaba da garsonundan bahçivanına herkes en az 3 dil biliyor. Ayrıca çizgi karakter Heidi’nin de yaylalarda koştuğu yerdir burası. Bu masalkentte Yurt Dışı Yaz Okulu şansını York Educa...

St. Moritz: Engadine Vadisi’nde yer alan müthiş atmosferi olan bir tatil kasabasıdır. Senede 322 gün güneş alması ile dikkat çeken kasaba, 1864’den beri yüksek sosyetenin buluşma merkezi olmuştur. Kış Sporlarının gelenekselleşmiş yüzüdür adeta. Milano,Zürih ve Münih’e 3 saat uzaklıktadır. Bu eğitim seviyesi yüksek kasaba da garsonundan bahçivanına herkes en az 3 dil biliyor. Ayrıca çizgi karakter Heidi’nin de yaylalarda koştuğu yerdir burası. Bu masalkentte Yurt Dışı Yaz Okulu şansını York Education ile yakalayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar