York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İsviçre Lozan Yaz Okulu

İsviçre Lozan Yaz Okulu

İsviçre Lozan Yaz Okulu

Lozan: İsviçre’nin Vaud Kanton’unun başkenti ve nüfus açısından ülkenin en büyük 5. kentidir. Göl kıyısında Galya ve Roma limanı olan Lozan,  Orta Çağ’da savunması kolay ama gelişmesi zor bir tepede toplanmıştır. 1945’den sonra önemli bir sanayi kenti haline gelmiştir. Charles Dickens'in, haklarında, "Hiç bu kadar istekli hizmetkarlar ya da işlerini bu kadar içtenlikle yapan insanlar görmemiştim. Temizlik, düzen ve dakiklik meselesine gelince; onlar eşsizler." şeklinde buyurduğu ahalinin yaşadığ...

Lozan: İsviçre’nin Vaud Kanton’unun başkenti ve nüfus açısından ülkenin en büyük 5. kentidir. Göl kıyısında Galya ve Roma limanı olan Lozan,  Orta Çağ’da savunması kolay ama gelişmesi zor bir tepede toplanmıştır. 1945’den sonra önemli bir sanayi kenti haline gelmiştir. Charles Dickens'in, haklarında, "Hiç bu kadar istekli hizmetkarlar ya da işlerini bu kadar içtenlikle yapan insanlar görmemiştim. Temizlik, düzen ve dakiklik meselesine gelince; onlar eşsizler." şeklinde buyurduğu ahalinin yaşadığı kenttir. Lozan size mükemmel bir Yurt Dışı Eğitim fırsatı ve bol oksijen sunuyor. İsviçre çikolatası tadındaki bu Yaz Okulu fırsatını York Education ile yakalayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar