York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Swiss Education Academy Aşçılık Okulu

Swiss Education Academy Aşçılık Okulu

Swiss Education Academy Aşçılık Okulu

İsviçre’nin Cenevre kentinde gerçekleştirilen aşçılık okulu, 16 yaş ile 20 yaş aralığındaki öğrencilere mutfak eğitimi sağlıyor. Swiss Academy Club’ın gerçekleştirdiği İsviçre aşçılık okulu, aynı zamanda İngilizcenizin gelişmesine de yönelik çeşitli eğitimler sağlıyor. İsviçre Aşçılık Okulu İle Hangi Eğitimler Veriliyor? Aşçılık pek de kolay bir meslek değil. Son derece stresli, fiziksel olarak yorucu ve çok çalışmanızı gerektiren bir meslek olmasıyla, henüz genç yaşta bu stresin altından eğle...

İsviçre’nin Cenevre kentinde gerçekleştirilen aşçılık okulu, 16 yaş ile 20 yaş aralığındaki öğrencilere mutfak eğitimi sağlıyor. Swiss Academy Club’ın gerçekleştirdiği İsviçre aşçılık okulu, aynı zamanda İngilizcenizin gelişmesine de yönelik çeşitli eğitimler sağlıyor.

İsviçre Aşçılık Okulu İle Hangi Eğitimler Veriliyor?

Aşçılık pek de kolay bir meslek değil. Son derece stresli, fiziksel olarak yorucu ve çok çalışmanızı gerektiren bir meslek olmasıyla, henüz genç yaşta bu stresin altından eğlenceli bir eğitimle hazırlıklı olunması lazım. Muhakkak İsviçre yaz okulu ile sağlanan aşçılık okulu da tam olarak bu detaylara yoğunlaşıyor! Bir çok kişinin düşündüğünün aksine, profesyonellerde günün çok azı mutfakta geçer, diğer kısmı ise yöneticilikte biter. Mutfak yönetimi, eleştirmenlik, planlama, menü tasarımı ve sunumu tasarlama, malzeme siparişleri, uzman işe alma, gıda personelini hazırlama ve personeli eğitme, depo sayımı gibi daha bir çok günlük görevlere yönelik eğitimler sağlanır.

Son olarak, pastacılık, çikolatacılık, dünya mutfaklarına yönelik eğitimler alacaksınız.

İsviçre Aşçılık Okulu Yılın Hangi Dönemlerinde?

Genellikle Pazar günü kapılarını açan İsviçre aşçılık okulu programı, haftalık müfredatla eğitim veriyor. Bir diğer haftada ise yeni katılımcılarla İsviçre’nin en üst segment yaz okullarından olan Swiss Education Academy, 21 Haziran’dan 18 Ağustos’a kadar aşçılık eğitiminizi uzatabilirsiniz.

Swiss Culinary Club İçin Katılım Şartları Nelerdir?

Uzmanlık odaklı bir yaz okulu programı olması nedeniyle sizlerden, İngilizce bilginizi ispatlayabilecek dil bilgisi istiyor. Örnek vermek gerekirse; IELTS’ten 4.5 gibi bir not almanız, İsviçre’deki bu aşçılık okulu için katılım sağlamanıza yeterli olacaktır.

Aşçılık Okulu Fiyatları

Swiss Culinary Club için katılım fiyatı haftalık olarak düzenlendi.  1 haftalık program, 1750 CHF. Eğer, aşçılık okulunu otel eğitimi ile harmanlamak istiyorsanız, tuplam 5,000 CHF’i elden çıkaracaksınız.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Swiss Education Academy
  • Seviye
   : Orta seviyedeki İngilizce dil bilgisi sahip olan kişiler, İsviçre aşçılık yaz okulu programına katılım sağlayabilir.
  • Konaklama
   : Yurtlarda ya da aile yanı konaklama seçenekleriniz var. İsviçre yaz okulu ve aşçılık eğitimi için danışmanlarımıza başvurmanızda fayda var.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Elbette hemen hemen tüm etkinlikler, yemek odaklı organize edildi. Nestle çikolata fabrikasına turlar, ülkenin meşhur restaurantlarına geziler, ülkedeki Nest müzesi dahil dünya çapında ismini duyurmuş tüm müzelere geziler düzenleniyor.
  • Dahili Hizmetler
   : Modern sınıflar ve modern aşçılık tesisleriyle ekipman kullanımı, masa tenisi oyunları, yemek ve kafeterya kullanımı
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 haftalık aşçılık okulu, 3,500 CHF olarak fiyatlandırıldı.
 • Program Sonucu
  • Ritz'in bünyesinde çalışan bir otelde aşçılık eğitimi alabiliyorsunuz.
  • Sadece yemek yapma değil, mutfak yönetimi ve eleştirmenlik konusunda da eğitimler alabileceksiniz.
  • aşçılık ve de mutfak işletmeciliği ile ilgili başarı sertifikası alarak, Türkiye'deki aşçılık kariyerinizi desteklemiş olacaksınız.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar