York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Marangoni: Fashion Image &Styling

Marangoni: Fashion Image &Styling

Marangoni: Fashion Image &Styling

ISTITUTO MARANGONI Istituto Marangoni, moda tutkusunun dünyanın her yerinden kültürleri, fikirleri ve insanları birleştirdiği bir okul. Istituto Marangoni'ye girmek, modanın en kozmopolit açıdan ortak payda olduğu çok özel bir topluluğun parçası olmak anlamına gelir. Moda’nın kalbi İtalya’da bulunan Istituto Marangoni bünyesinde her yıl moda dünyasına yön veren kısa programlar düzenlenmektedir. Bu programlar; en temelinden, daha ilginç ve karmaşık unsurlardan bazılarına kadar, tasarım ve yaratı...

ISTITUTO MARANGONI

Istituto Marangoni, moda tutkusunun dünyanın her yerinden kültürleri, fikirleri ve insanları birleştirdiği bir okul. Istituto Marangoni'ye girmek, modanın en kozmopolit açıdan ortak payda olduğu çok özel bir topluluğun parçası olmak anlamına gelir. Moda’nın kalbi İtalya’da bulunan Istituto Marangoni bünyesinde her yıl moda dünyasına yön veren kısa programlar düzenlenmektedir. Bu programlar; en temelinden, daha ilginç ve karmaşık unsurlardan bazılarına kadar, tasarım ve yaratıcı süreçler hakkında bilgi edinmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır. Önceden teknik veya yazılım becerileri gerekli değildir.

Fashion Image &Styling

Bu programda katılımcılar moda ruh halinin tanımından aksesuarların önemine kadar vücudun özellikleriyle ilgili yönleri analiz edecek ve fiziksel özelliklerin nasıl geliştirileceğini vetamamlanacağını öğreneceklerdir. Toplam bir görünüm inşa ederek bir stil geliştirecekler ve onu fotoğraf çekimlerinde yakalayacaklar.

Program İçeriği

 • Stylinge genel bakış: geçmiş, şimdiki ve gelecekteki moda trendlerinin yanı sıra onları karakterize eden unsurların ve renk, siluet, giysi detayları ve aksesuar gibi araçların incelenmesi. Katılımcılar, kitaplar ve moda dergileri gibi araştırma araçlarından ve belirli sanal alanlardan bilgi elde etme ve harmanlama konusunda özel beceriler alacaklardır.
 • Kişisel kimlik: katılımcılar farklı insan yüzleri ve beden türlerini analiz edecek. Katılımcılara, saç şekillendirme ve makyaj gibi belirli fiziksel özellikleri geliştirmek için kullanılan beceriler ve teknikler tanıtılacaktır. Photoshoot'a giriş: bir stili dikte etmek için kullanılan temel unsurların (yani rengin, siluetin, aksesuarların ve bunların kombinasyonunun önemi) derinlemesine bir çalışmasını gerçekleştirin. Katılımcılar, etkili bir kişisel müşteri olmak için gereken becerileri öğreneceklerdir.
 • Stil tanımı: bir stil portföyü, gerçek bir stil kitabı yaratın. Katılımcılar, tüm görsel öğelerinde tutarlı olan belirli bir tarzı tanımlamayı, geliştirmeyi ve sunmayı öğreneceklerdir. Sunumdan doğan katılımcılara, kurs süresince gerçekleştirilen faaliyetler hakkında katılımcılara geri bildirim verecek öğretmenlerin final değerlendirmesi.
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Istituto Marangoni
  • Seviye
   : Seviye 4 (Orta Seviye)
  • Konaklama
   :
   Çift kişilik odada tam paket 5.500 €
   Tek kişilik odada tam paket 5,900 €
  • Etkinlik ve Geziler
   : Milano moda merkezine geziler, tarihlere göre ünlü defilelere katılım, koleksiyon oluşturma gibi aktiviteler gerçekleştirilir.
  • Dahili Hizmetler
   : 3 Hafta moda eğitimi ve dünyanın en önemli moda okulundan sertifika, ücretsiz materyal kullanımı, internet bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   :
   Tarihler:
   24 Haziran-12 Temmuz
   15 Temmuz-2 Ağustos
   2 Eylül-20 Eylül
   Sadece öğrenim ücreti 4.100 €
 • Program Sonucu

  Programı başarı ile tamamlayan bütün öğrencilere sertifika verilecektir.

  Program sonucunda öğrenciler modanın bir bütün olduğunu nasıl tamamlanacağını ve aksesuar kullanımını öğrenecekler.

  Genel bir görünüm elde ederek fotoğraf çekimleriyle nelerin ön plana çıkarılabileceği konusunda bilgi sahibi olacaklar.

  Ayrıca mesleki İngilizcelerini geliştirerek moda dünyasına global bir bakış açısı kazanacaklar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar