York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Marangoni:Fashion Followers, Social Media &Blogging

Marangoni:Fashion Followers, Social Media &Blogging

Marangoni:Fashion Followers, Social Media &Blogging

ISTITUTO MARANGONI Istituto Marangoni, moda tutkusunun dünyanın her yerinden kültürleri, fikirleri ve insanları birleştirdiği bir okul. Istituto Marangoni'ye girmek, modanın en kozmopolit açıdan ortak payda olduğu çok özel bir topluluğun parçası olmak anlamına gelir. Moda’nın kalbi İtalya’da bulunan Istituto Marangoni bünyesinde her yıl moda dünyasına yön veren kısa programlar düzenlenmektedir. Bu programlar; en temelinden, daha ilginç ve karmaşık unsurlardan bazılarına kadar, tasarım ve yaratı...

ISTITUTO MARANGONI

Istituto Marangoni, moda tutkusunun dünyanın her yerinden kültürleri, fikirleri ve insanları birleştirdiği bir okul. Istituto Marangoni'ye girmek, modanın en kozmopolit açıdan ortak payda olduğu çok özel bir topluluğun parçası olmak anlamına gelir. Moda’nın kalbi İtalya’da bulunan Istituto Marangoni bünyesinde her yıl moda dünyasına yön veren kısa programlar düzenlenmektedir. Bu programlar; en temelinden, daha ilginç ve karmaşık unsurlardan bazılarına kadar, tasarım ve yaratıcı süreçler hakkında bilgi edinmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır. Önceden teknik veya yazılım becerileri gerekli değildir.

 

Fashion Followers:  Social Media &Blogging

Bu programda katılımcılar, moda şirketlerinin blogcuları, etkileyicileri ve sosyal medya uzmanlarını kuruluşlarına nasıl entegre ettiklerini, marka görünürlüğünü teşvik etmek ve sosyal medyanın etkileşimli 'kullanıcı' potansiyelini güçlü bir iletişim aracı olarak kullanmak olduğunu keşfeder. Sosyal medya pazarlamasının rolü, markalar ve müşterileri arasındaki ilişkiye olan etkisi ve iletişimin sosyal ağlar, çevrimiçi dergiler, web seminerleri, bloglar, sosyal bloglar, forumlar ve wiki'ler aracılığıyla zaman içinde nasıl değiştiğini öğrenecekler.

Program İçeriği

 • Katılımcılar, en önemli ve etkili moda ve lüks markaların çeşitli sosyal medya platformlarına ve dijital iletişim stratejilerine aşina olurlar. Dijital pazarlama alanındaki trendleri ve marka bilincini, marka imajını ve marka sadakatini arttırmak için uygulanan yöntemleri geliştiriyorlar. Çin , Japonya ve Rusya gibi ülkelerdeki ulusal sosyal medya kanalları da moda ve lüks için kilit pazarlar olarak kapsanmaktadır.
 • Doğrudan pazarlama, e-ticaret, bağlantı kurma teknikleri ve SEO gibi ana prensipleri ele alarak çok yönlü pazarlama kavramına odaklanmaktadır . Google ve diğer Arama Motorlarının rolü, web dinleme teknikleri ve çevrimiçi hikaye anlatımı ile birlikte değerlendirilir. Katılımcılar, kampanyaların etkileşimi nasıl en üst düzeye çıkardığını ve müşteri sadakatini nasıl artırdığını araştırıyor ve sosyal medya stratejisinin etkinliğini analiz etmek için matrisi belirliyor.
 • Kopyalama teknikleri ve dijital görsel beceriler dahil olmak üzere profesyonel ve güncel bir moda bloglama araç seti oluşturmaya ayrılacaktır. Katılımcılar içeriğe resmi bir giriş yapacaktır ve olumlu bir mesaj oluşturmak için moda bloglarında kullanılan platformlara, cihazlara ve tekniklere odaklanan vaka geçmişleri ve uygulamaları üzerinde aktif olarak çalışacaktır. Aynı şekilde, moda bloglama sürecinde kullanılan kopya teknikleri, moda yazma, hashtag ve SEO kopyalarına kadar değerlendirilir. Moda bloglarında kaydedilen ilerlemeyi ölçmek için katılımcılar, günümüzde tam bir moda blog sözlüğü oluşturarak kapsama, katılım, KPI ve uygulamalara da göz atıyorlar.
 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   € 4,100
  • Fiyata Dahil Hizmetler
  • Kurs Tarihleri
  • Toplam Hafta
   3
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Istituto Marangoni
  • Seviye
   : Seviye 4 (Orta Seviye)
  • Konaklama
   :
   Çift kişilik odada tam paket 5.500 €
   Tek kişilik odada tam paket 5,900 €
  • Etkinlik ve Geziler
   : Milano moda merkezine geziler, tarihlere göre ünlü defilelere katılım, koleksiyon oluşturma gibi aktiviteler gerçekleştirilir.
  • Dahili Hizmetler
   : 3 Hafta moda eğitimi ve dünyanın en önemli moda okulundan sertifika, ücretsiz materyal kullanımı, internet bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   :
   Tarihler:
   24 Haziran - 12 Temmuz
   Sadece öğrenim ücreti 4.100 €
 • Program Sonucu

  Programı başarı ile tamamlayan bütün öğrencilere sertifika verilecektir.

  Program sonucunda dünyanın her yerinden moda kullanıcılarına hakim olacaksınız.

  Moda dünyasının dijital yönünü tamamlayarak doğru dijital planlar üretecek, sosyal medyayı doğru kullanacaksınız.

  Mesleki İngilizcenizi geliştirecek ve kelime dağarcığınızı arttıracaksınız.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar