York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Marangoni: Fashion Design

Marangoni: Fashion Design

Marangoni: Fashion Design

ISTITUTO MARANGONI Istituto Marangoni, moda tutkusunun dünyanın her yerinden kültürleri, fikirleri ve insanları birleştirdiği bir okul. Istituto Marangoni'ye girmek, modanın en kozmopolit açıdan ortak payda olduğu çok özel bir topluluğun parçası olmak anlamına gelir. Moda’nın kalbi İtalya’da bulunan Istituto Marangoni bünyesinde her yıl moda dünyasına yön veren kısa programlar düzenlenmektedir. Bu programlar; en temelinden, daha ilginç ve karmaşık unsurlardan bazılarına kadar, tasarım ve yaratı...

ISTITUTO MARANGONI

Istituto Marangoni, moda tutkusunun dünyanın her yerinden kültürleri, fikirleri ve insanları birleştirdiği bir okul. Istituto Marangoni'ye girmek, modanın en kozmopolit açıdan ortak payda olduğu çok özel bir topluluğun parçası olmak anlamına gelir. Moda’nın kalbi İtalya’da bulunan Istituto Marangoni bünyesinde her yıl moda dünyasına yön veren kısa programlar düzenlenmektedir. Bu programlar; en temelinden, daha ilginç ve karmaşık unsurlardan bazılarına kadar, tasarım ve yaratıcı süreçler hakkında bilgi edinmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır. Önceden teknik veya yazılım becerileri gerekli değildir.

 

Fashion Design

Bu program, moda tasarımının temelleri ve fikirleri formüle etmek, bunları çizim yoluyla görsel bir temsile dönüştürmek için gerekenlere bir giriş niteliğindedir.

Program İçeriği

 • Pratik çizim dersleriyle başlayarak, kurs, koleksiyon geliştirme için temel prensiplerin analizini tanıtacaktır: siluet, renk şemaları, kumaşlar ve aksesuarlar, kıyafetlerin tasarımı ve yaratılmasının yanı sıra uygun finansal ve ticari hususlar.
 • Araştırmadan yola çıkarak katılımcılar, kişisel eğilimlerden, kumaşlardan ve renk seçiminden çizim yapmanın yanı sıra, çağdaş trendleri ve pazarla olan ilgiyi referans alarak siluetler geliştirip kıyafetler koordine edebilecekler.
 • Kursun sonunda katılımcılar bir koleksiyon oluşturabileceklerdir. Seçilen bir temayla bağlantılı olan ve uygun teknik dosyalar ve sunum teknikleriyle desteklenen ilhamlara dayanarak, final projesini tutarlı ve çağdaş hale getireceklerdir.
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Istituto Marangoni
  • Seviye
   : Seviye 4 (Orta Seviye)
  • Konaklama
   :
   Çift kişilik odada tam paket 5.500 €
   Tek kişilik odada tam paket 5,900 €
  • Etkinlik ve Geziler
   : Milano moda merkezine geziler, tarihlere göre ünlü defilelere katılım, koleksiyon oluşturma gibi aktiviteler gerçekleştirilir.
  • Dahili Hizmetler
   : 3 Hafta moda eğitimi ve dünyanın en önemli moda okulundan sertifika, ücretsiz materyal kullanımı, internet bağlantısı
  • Dönem ve Fiyatlar
   :
   24 Haziran / 20 Eylül
   Sadece öğrenim ücreti 4.100 €
 • Program Sonucu

  Programı başarı ile tamamlayan bütün öğrencilere sertifika verilecektir.

  Bu programla modaya bakış açınız değişecek ve sektörü bambaşka bir boyutta ele alacaksınız.

  Modanın merkezi Milano'da 3 hafta boyunca farklı bir vizyon kazanacaksınız.

  Ayrıca bu program ile mesleki İngilizcenizi geliştirme imkanı bulacaksınız.

   

   

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar