York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

ISI Dublin Dil Okulu

ISI Dublin Dil Okulu

ISI Dublin Dil Okulu

"Englis Award statüsüne sahip olan ve öğrencilerine sunduğu yoğun dil eğitim programı ile İrlanda dil okulları içerisinde hatrı sayılır bir yerde olan ISI Dublin dil okulu, konforlu konaklama seçenekleri, sayısız sosyal aktivite ve macera dolu hafta sonu gezileri ile öğrencilerini sosyal ve kültürel yönden de geliştirmeye yönelik bir eğitim programını benimser." İrlanda Dublin'de bir dil okulu programı daha! ISI yurt dışı eğitim programı,  yüksek standartlarda dil eğitim hizmeti sunan ve kalite...

"Englis Award statüsüne sahip olan ve öğrencilerine sunduğu yoğun dil eğitim programı ile İrlanda dil okulları içerisinde hatrı sayılır bir yerde olan ISI Dublin dil okulu, konforlu konaklama seçenekleri, sayısız sosyal aktivite ve macera dolu hafta sonu gezileri ile öğrencilerini sosyal ve kültürel yönden de geliştirmeye yönelik bir eğitim programını benimser."

İrlanda Dublin'de bir dil okulu programı daha! ISI yurt dışı eğitim programı,  yüksek standartlarda dil eğitim hizmeti sunan ve kaliteli eğitim denildiğinde ilk akla gelen isimlerden bir tanesi. English Award statüsüne ve sertifikalarına sahip olan olan ISI İrlanda dil okulu eğitim sürecini, en kapsamlı akademik programlar, yüksek kaliteli ve konforlu konaklama seçenekleri, sosyal aktiviteler, akşam etkinlikleri ve macera dolu haftasonu gezileri ile birleştirdiği için en çok tercih edilen okulların başında yerini alıyor.

Başlıca; akademik programlar açısından iyi bir yurtdışı eğitim deneyimi ve İngilizce dil kursları eğitimi sağlayan ISI İrlanda dil okulu ile, İngilizce’nin en pratik halini; yani profesyonellerin ve okulların istediği düzeyde geliştirebileceksiniz. Dublin’de, oldukça yeşil bir bölgede çalışan bu İrlanda dil okulu programı, özellikle İngiltere dil okulları ile karşılaştırıldığında İngiltere’ye iyi bir alternatif oluşturmuş durumda. 2014 ve 2016 yılında almaya hak kazandığı English Award ödülleri ile de bunu kanıtlıyor. Profesyonel ve özel olarak tasarlanmış dil eğitim çalışmalarını tarihi dokudaki binasında modern olanaklar ile sunan ISI, uluslararası öğrencileri buluşturduğu son teknoloji sınıflarında konfor, kalite ve öğrenci memnuniyeti için her detayı düşünmüş.

Spesifik olarak yurtdışı eğitim ile üniversite eğitimi almak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz ISI Dublin İrlanda dil okulu programı ile sınavlara hazırlanabilir ve oldukça başarılı olabilirsiniz. Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri, Akademik Sınavlara Hazırlık, Bire bir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 saatlik çalışmalar ile gerçekleştiriliyor.

İrlanda’da konaklama şartları içerisinde hostel, yurt ve aile yanı konaklama seçenekleriniz mevcut. hostelda dorm odalarda, paylaşımlı apartlarda ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Elbette bununla ilgili danışmanlarımızdan bilgi almanızda fayda var.

 Ders dışındaki zamanlarda da öğrencilere etkinlik, aktivite ve gezi programları ile keyifli bir eğitim süreci sunan ISI dil okulunda, sosyal ortamda dil becerilerinizi geliştirmek gibi harika fırsatlar da York Educaiton tecrübesi ile sizleri bekliyor. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : ISI
  • Seviye
   : Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri, Akademik Sınavlara Hazırlık, Birebir İngilizce alanlarında eğitim almanız mümkündür. Dersler haftada 20 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okula 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan hostelda dorm odalarda, paylaşımlı apartlarda ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, aktiviteler, akıllı tahta, öğrenci salonu, kafeterya, mağaza, galeri ve restoranlara yakınlık, modern öğrenci salonu okul bünyesinde bulunan hizmetler arasında yer alır.
  • Fiyat
   : İrlanda- Work and Study 2664€

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar