York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Apollo Language Centre

Apollo Language Centre

Apollo Language Centre

  Apollo Language Centre İrlanda Dublin şehir merkezinde bulunan bir dil okuludur. Her yıl 16 yaştan itibaren, dünyanın her yerinden çok sayıda öğrenci kabul etmektedir. Şehir merkezine 5 dk yürüme mesafesinde olan okul tüm yıl öğrencilere dil eğitimi hizmeti vermektedir.  Özellikle uzun dönem yurt dışı tecrübesi yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan İrlanda’nın en kaliteli okulları arasında bulunuyor. Okulda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL, Cambridge ve İş İngilizcesi gi...

 

Apollo Language Centre İrlanda Dublin şehir merkezinde bulunan bir dil okuludur. Her yıl 16 yaştan itibaren, dünyanın her yerinden çok sayıda öğrenci kabul etmektedir. Şehir merkezine 5 dk yürüme mesafesinde olan okul tüm yıl öğrencilere dil eğitimi hizmeti vermektedir.  Özellikle uzun dönem yurt dışı tecrübesi yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan İrlanda’nın en kaliteli okulları arasında bulunuyor.

Okulda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS, TOEFL, Cambridge ve İş İngilizcesi gibi çeşitli kurlarda İngilizce eğitimi verilmekte. Bunun dışında 25 Hafta Work & Study Programı ile öğrenciler bir yandan dil eğitimi alırken diğer yandan da çalışma imkanı bulabiliyorlar.

Apollo Language Centre hakkında daha detaylı konaklama ve fiyat bilgisi almak için York Education Solutions ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Apollo Language Centre
  • Seviye
   : Başlangıç seviyesinden itibaren her seviyeden başvurular kabul edilmektedir.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da yurt konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 25 Hafta haftada 20 saat ders: 3500 EU Kayıt ücreti:50 EU Aile yanı konaklama:5500 EU
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar