York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Sutton Park School Klasik

LAL Sutton Park School Klasik

LAL Sutton Park School Klasik

  İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. LAL Schools tarafından gerçekleştirile...

 

İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

LAL Schools tarafından gerçekleştirilen İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik Yaz programı Dublin'e 25 dakikalık mesafede bulunan ve bir balıkçı kasabası olan Howth'ta yapılmaktadır. Sunduğu eğitim kalitesi ve eşsiz spor tesisleri ile İrlanda'nın en prestijli özel okullarından biri olan Sutton Park School'da gerçekleştirilen klasik yaz programında öğrenciler maksimum 15 kişilik olan dersliklerde haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program boyunca düzenlenen ve rehber öğretmenler gözetiminde gerçekleştirilen tüm etkinlik ve aktiviteler çocukların fiziksel gelişimini ve dil becerilerini destekleyici özelliktedir. İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik Yaz programında öğrenciler LAL Schools ve İrlanda hükümetinin denetiminden geçmiş sertifikalı ailelerin yanında çift ve üç kişilik konforlu odalarda misafir edilirler.

İrlanda eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu programda aile yanı konaklama yapılmaktadır. Odalar çift ve üç kişiliktir.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Glendalough, Dublin, Howth Cliff, Belfast ve Malahide Castle'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler yetenek yarışmaları, spor yarışmaları, roller skating gibi daha birçok aktiviteya katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, sigorta, tenis kortları, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran - 10 Ağustos tarihleri arasında 1-7 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 700 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu LAL Sutton Park School Klasik Yaz Programı Öğrenciye Neler Katar?

   

  *Çok uluslu ortamda gerçekleştirilen dersler sayesinde farklı kültürden arkadaşlar edinerek sosyalleşme şansı bulurlar.
  *İnteraktif dil eğitimleri ile bolca pratik yapar, telaffuz yeteneklerini geliştirirler.
  *Yapılan sportif faaliyetler neticesinde öğrencilerin fiziksel kondüsyon ve gelişimi artar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar