York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

LAL Maynooth University Klasik

LAL Maynooth University Klasik

LAL Maynooth University Klasik

  İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. LAL Schools tarafından gerçekleştir...

 

İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? LAL Schools çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

LAL Schools tarafından gerçekleştirilmekte olan İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz programı Dublin'e 30 dakikalık mesafede bulunan tarihi Maynooth kasabasında yapılır. 18. yüzyıldan kalma tarihi dokusunu günümüze kadar taşıyan Maynooth kasabası aynı zamanda İrlanda'nın üniversiteler kasabası olarak ta bilinmektedir. 1795 yılında inşaa edilen ve 100 dönümlük yeşilliklerle dolu bir arazi içerisinde yer alan Maynooth University'de gerçekleştirilen klasik yaz kampında öğrencilere haftalık 15 saat İngilizce dersi verilir. Maksimum 15 kişilik dersliklerde yapılan dersler 60 dakika sürmektedir. İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz kampında öğrencilerin kalışları boyunca yararlanabilecekleri birçok tesis bulunur. Bunlardan bazıları : Tenis kortları, dans stüdyosu, futbol sahaları. Program dahilinde rehber öğretmenler gözetiminde öğrencilerin fiziksel gelişimlerini ve dil becerilerini geliştirmek için gezi ve aktiviteler düzenlenir. İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik yaz programına katılan öğrenciler üniversitenin yurtlarında tek kişilik özel banyosu bulunan odalarda misafir edilirler. Yurtlarda 24 saat boyunca güvenlik görevlileri ve yurt yetkilileri bulunur.

İrlanda eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program LAL Schools bünyesinde yer alan Maynooth University'nin yurtlarında tek kişilik özel banyosu bulunan odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Maynooth şehir turu, Howth, Dublin, Belfast, Glendalough ve Bray Cliff'e eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler yarışmalar, film geceleri, hazine avı, yetenek yarışmaları, karaoke, mini olimpiyatlar gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, sigorta, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tenis kortları, dans stüdyosu.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 02 Temmuz - 10 Ağustos Tarihleri arasında 1-6 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 900 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu LAL Maynooth University Klasik Yaz Programı Öğrenciye Neler Katar?

   

  *Çok uluslu ortamda gerçekleştirilen dersler sayesinde farklı kültürden arkadaşlar edinerek sosyalleşme şansı bulurlar.
  *İnteraktif dil eğitimleri ile bolca pratik yapar, telaffuz yeteneklerini geliştirirler.
  *Yapılan sportif faaliyetler neticesinde öğrencilerin fiziksel kondüsyon ve gelişimi artar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar