York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Frances King Klasik

Frances King Klasik

Frances King Klasik

    İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Frances King School Of English çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. Bir Quality English okulu olan Frances King Sc...

 

 

İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program başlangıç tarihleri nedir? Frances King School Of English çocukların güvenliğini nasıl sağlar? İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Bir Quality English okulu olan Frances King School Of English tarafından düzenlenmekte olan İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik Yaz programı Dublin şehir merkezine 30 dakikalık mesafede bulunan tarihi bir liman kasabası olan Dalkey'de yapılmaktadır. İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik Yaz programında öğrenciler haftalık 16 saat İngilizce dersi alırlar. Eğlenerek öğrenme ilkesinin hedef alındığı klasik yaz programında öğrencilerin dil becerilerini geliştirecek bir çok etkinlik ve aktivite düzenlenir. Düzenlenen gezi, aktivite ve etkinlikler daima rehber öğretmenler gözetiminde gerçekleşir. Programa katılan öğrenciler Frances King School tarafından denetlenen sertifikalı ailelerde konforlu odalarda misafir edilirler. İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik Yaz programında ayrıca konaklama istemeyen öğrenciler için konaklamasız aktiviteli program da uygulanır.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Fraces King School Of English kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İrlanda eğitim ücretleri ve konaklama adına aklınızdaki soru işaretlerinizi buyrun Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Frances King School Of English
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 16 saattir.
  • Konaklama
   : Bu programda aile yanı konaklama yapılmaktadır. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Tarih müzesi, The Phoenix Park, Guinness Storehouse, Trinity College Book Of Kells, Dublin Zoo, Dublinia,Kilkenny Castle, Dublin Castle ve Wax müzesine eğitici ve kültürelr geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler bowling, film geceleri, yetenek yarışmaları, spor yarışmaları gibi daha birçok aktiviteden yararlanma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler, spor salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran - 22 Temmuz tarihleri arasında 2 haftalık katılım şartı ile 2-6 haftalık dönemler şeklinde 680 € --- Konaklamasız aktiviteli program : 25 Haziran - 30 Temmuz tarihleri arasında 445 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu Frances King Klasik Yaz Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Uzman eğitmenler ile kaariyer odaklı planlamalarında daha net olurlar,

  *Çok uluslu ortamda geliştirilen dil becerilerinin faydasını görürler,

  *Gezi programları ile genel-kültür depolar, aktivite programları ile de kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar