York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İrlanda Yaz Okulu Fiyatları

İrlanda Yaz Okulu Fiyatları

İrlanda Yaz Okulu Fiyatları

İrlanda yaz okulu fiyatları, minimum 2 haftalık süre ve maksimum 2 aylık sürelere göre belirleniyor. Haftalık olarak müfredata bağlanan İrlanda yaz okulu programları, bünyesinde klasik yaz programı, yoğun dil kamplarını, futbol yaz okullarını ve standart gezi programlarını kapsıyor. En yüksek İrlanda yaz okulu fiyatları Dunlin’de çalışan futbol yaz okulu programı oluşturuyor.  Ağırlıklı olarak Dublin’de konuşlanan İrlanda yaz okulu programları, aynı zamanda Cork’taki LAL Schools’un düzenlediği y...

İrlanda yaz okulu fiyatları, minimum 2 haftalık süre ve maksimum 2 aylık sürelere göre belirleniyor. Haftalık olarak müfredata bağlanan İrlanda yaz okulu programları, bünyesinde klasik yaz programı, yoğun dil kamplarını, futbol yaz okullarını ve standart gezi programlarını kapsıyor. En yüksek İrlanda yaz okulu fiyatları Dunlin’de çalışan futbol yaz okulu programı oluşturuyor.  Ağırlıklı olarak Dublin’de konuşlanan İrlanda yaz okulu programları, aynı zamanda Cork’taki LAL Schools’un düzenlediği yaz okulu programlarını da yelpazesinde bulundurur.  İrlanda yaz okulu fiyatları incelendiğinde, euro cinsinden ortalama 950 euroluk bir ücret listesi hazırlandı. Yoğun dil kampları açısından da değişiklik gösteren İrlanda yaz okulu fiyatları, Dublin’deki Emerald Enstitüsünün sunduğu yoğun programlar üst segmentte. Haftalık, 1340 euro olan Dublin Emerald yaz okulu, 21 saatlik haftalık eğitim verecek. Bakalım, İrlanda en iyi dil okulu programları ve yaz okulu programları ve bunların fiyatları nasıl detaylandırılmış?

Daha çok; 16 yaş itibariyle yetişkinlerin eğitim amaçlı katılım sağladığı bir diğer fiyat kategorimiz İrlanda dil okulu fiyatları da daha çok akademik sınav ve akademik dil okulu katılımcıları açısından yüksek seviyelerde. İrlanda dil okulu fiyatları ile ilgili tüm  detayları da İrlanda en iyi dil okulu kapsamında detaylıca inceleyebilirsiniz.

İrlanda yaz okulları, kayıt olan öğrencilere sadece sınıf içi eğitimler değil İngilizcelerini geliştirmek hem de farklı grup aktiviteleriyle sosyalleşerek aktif İngilizce eğitimi de sağlayabiliyorlar. Özellikle İrlanda en iyi dil okulu programları, sınıf içi İngilizce eğitimleri ile birlikte çeşitli aktiviteleri de dengelediler. Özellikle, Basketbol, tenis, yüzme başta olmak üzere genç öğrencilerin ilgi duydukları sporlar ile pratik yapmaktadır. İrlanda yaz okulu programları, İngilizce konuşan farklı ülkelerden öğrencilerin oluşturduğu canlı ve çok kültürlü bir ortamda hem farklılıkların bilincinde olacaklar hem de kendi akranlarıyla bir deneyim yaşayacaklar. İrlanda dil okulları yorumları ve yaz okullarıyla ilgili yorumlar, ortak olarak okulların aktivite planlamalarıyla ilgili metih ile anlatıyorlar.

İrlanda dil okulları yorumları ve yaz okulları hakkında yorumlar, ağırlıklı olarak ülkenin ailelerin misafirperverliği genç öğrenciler için sundukları imkanlardan oluşuyor. Yani, düşünüldüğü gibi bir yabancılık çekmeyeceksiniz. İrlanda yaz okulları, ülkenin zengin kültürel yapısı ve kaliteli eğitim sistemiyle her yıl binlerce öğrenci tarafından tercih ediliyorlar.

 İrlanda Yaz Okulları

Okul - Program / Kelime Eğitim Ücreti Ders Saati Hafta Yaş Grubu Kayıt Ücreti Tarih Aralığı Konaklama Ücreti (Hafta) Fiyata Dahil Hizmetler Havaalanı
Karşılama
Ücreti
Sağlık
Sigortası
LAL Schools-University College Cork
Klasik Yaz Programları
Cork
800 EUR 15 1-6 11-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 100
EC English
Klasik Yaz Programları
Dublin
765 EUR 15 1-9 13-17 Aile Yanı Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Kayıt 70 10
Emerald Cultural İnstitute-Griffith College
Futbol
Dublin
1305 EUR 25 2-3 11-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 45
Emerald Cultural İnstitute-Griffith College
Klasik Yaz Programları
Dublin
1000 EUR 15 2-4 11-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 45
Emerald Cultural Institute-Marino Institute of Education
Klasik Yaz Programları
Dublin
1030 EUR 15 2-9 11-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 45
Emerald Cultural Institute-Marino Institute of Education
Yoğun Dil Kampı
Dublin
1030 EUR 21 2-8 14-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 45
Emerald Cultural İnstitute-Trinity College
Klasik Yaz Programları
Dublin
1095 EUR 15 2-8 11-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 45
Emerald Cultural İnstitute-Trinity College
STEM
Dublin
2800 EUR 20 2 13-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 45
Emerald Cultural İnstitute-Trinity College
Yoğun Dil Kampı
Dublin
1030 EUR 21 2-4 14-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 45
Frances King
Klasik Yaz Programları
Dublin
680 EUR 16 2-6 12-17 Aile Yanı Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Kayıt 150
LAL Schools-Maynooth University
Klasik Yaz Programları
Dublin
900 EUR 15 1-6 11-17 Yurt Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Sigorta,Kayıt Ücreti 70
LAL Schools-Sutton Park School
Klasik Yaz Programları
Dublin
750 EUR 15 1-7 11-17 Aile Yanı Konaklaması,Geziler,Aktiviteler,Kayıt,Sigorta 70

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar