York Eğitim Danışmanlığı

Emerald Trinity College Yoğun

Emerald Trinity College Yoğun

Emerald Trinity College Yoğun

 

İrlanda yaz okulu Emerald Trinity College Yoğun programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir?  Emerald İnstitute Trinity College Yoğun programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Trinity College yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Yoğun programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Yoğun programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

İrlanda'nın Dublin şehrinde düzenlenmekte olan Emerald Trinity College Yoğun programı sunduğu eğitim kalitesi, güvenli kampüsleri ve uzman deneyimli eğitim kadrosuyla birçok yerli ve yabancı öğrencinin tercih ettiği yaz kamplarından biridir. 14-17 yaş aralığındaki öğrenciler için tasarlanmış olan bu yoğun dil kampında verilen eğitim, düzenlenen etkinlik ve aktivitelerle gençlerin ilerideki akademik gelecekleri ve profesyonel iş hayatlarında başarılı olmalarını hedeflemiştir. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Yoğun dil kampında öğrenciler haftada 21 saat yoğun İngilizce dersi alırlar. Trinity College'de öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin bulunduğu ve oda kapılarının elektronik kartlarla açıldığı tek ve çift kişilik özel banyosu bulunan konforlu yurtlarda misafir edilirler. Yurtlarda ayrıca öğrencilerin kalışları boyunca acil ihtiyaçlarını karşılayabilecek yurt yetkilileri de yurtlarda bulundurulur. Yurtlarda öğrencilerin rahatça oturup dinlenebilecekleri, film izleyip sohbet edebilecekleri geniş oturma salonları da bulunmaktadır.

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Yoğun Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Programa katılım seviyesi B1 olarak belirlenmiştir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Trinity College'in öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik özel banyosu bulunan odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Croke Park Stadium, GAA Museum, Powerscourt ve Glendalough'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, spor yarışmaları, film geceleri, karaoke gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, süpermarket, oyun odaları, yoga ve pilates salonu, yüzme havuzu, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, dans stüdyosu.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 02 Temmuz - 27 Temmuz Tarihleri arasında 2 haftalık katılım şartı ile 2-4 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1125 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Yoğun Programı Neler Kazandırır?

   

  *İngilizcenin içeriğini gezi ve aktiviteler ile kalıcı hale getirmiş olurlar,

  *Çok uluslu ortamdaki öğrenciler arasında kurulan bağ sosyalleşmelerine olanak tanımış olur,

  *Düzenlenen grup çalışmaları ve etkinliklerle pratik yapma şansı bulurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında bir adım ileriye atmış olurlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar