York Eğitim Danışmanlığı

Emerald Trinity College Klasik

Emerald Trinity College Klasik

Emerald Trinity College Klasik

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz Programı Nasıldır?

 

İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Trinity College yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Gençlere yönelik düzenlediği akademik ve klasik yaz kamplarıyla İrlanda'nın önde gelen kurumlarından biri olan Emarald İnstitute tarafından gerçekleştirilen İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz kampı Dublin şehir merkezine 2 dakikalık mesafede bulunan tarihi Trinity College'de yapılır. 1592 de inşaa edilen Trinity College sunduğu eğitim kalitesiyle İrlanda üniversiteleri sıralamasında birinci dünya üniversiteleri içerisinde de ilk 200 içerisinde yer almaktadır. Trinity College'de üç akademik fakülte bulunmaktadır bunlar: Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Mühendislik-Matematik ve Bilim Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesidir. Dünyanın en büyük kütüphanelerinden biri olarak adlandırılan Trinity College kütüphanesinde 5 milyondan fazla kitap bulunmaktadır. Trinity College kütüphanesi aynı zamanda Kells kitabı olarak ta bilinen tarihi el yazmasına ev sahipliği yapmaktadır. İrlanda Yaz Okulu Emarald İnstitute Trinity College Klasik Yaz programında öğrenciler her dersin 60 dakika olduğu maksimum 15 kişiyi aşmayan dersliklerde haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde verilen eğitim, aktiviteler ve etkinlikler 11-17 yaş grubundaki öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik yaz programında öğrencilerin kalışları boyunca faydalanabilecekleri birçok tesis bulunur. Bunlardan bazıları şu şekildedir : Yoga ve pilates salonu, basketbol sahaları, dans stüdyosu, yüzmehavuzu, tenis kortları. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz programında öğrenciler rehber öğretmenlerin de kaldığı 24 saat güvenliği bulunan okulun Trinity Hall yurdunda tek ve çift kişilik konforlu odalarda misafir edilirler. Yurtlarda öğrencilerin rahatça oturup dinlenebilecekleri geniş oturma salonları mevcuttur. Yurtlarda ayrıca televizyon, market, oyun odaları ile dvd de bulunmaktadır.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Emerald İnstitute Trinity College kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Trinity College'in öğrenci yurdunda tek ve çift kişilik özel banyosu bulunan odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Croke Park Stadium, GAA Museum, Powerscourt ve Glendalough'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, spor yarışmaları, film geceleri, karaoke gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, süpermarket, oyun odaları, yoga ve pilates salonu, yüzme havuzu, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, dans stüdyosu.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 25 Haziran - 10 Ağustos tarihleri arasında 2 haftalık katılım şartı ile 2-7 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1050 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Trinity College Klasik Yaz Programı Neler Kazandırır?

   

  *İngilizcenin içeriğini gezi ve aktiviteler ile kalıcı hale getirmiş olurlar,

  *Çok uluslu ortamdaki öğrenciler arasında kurulan bağ sosyalleşmelerine olanak tanımış olur

  *Düzenlenen grup çalışmaları ve aktivitelerle bol bol pratik yapma şansı bulurlar

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar