York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Emerald Marino İnstitute Yoğun

Emerald Marino İnstitute Yoğun

Emerald Marino İnstitute Yoğun

  İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Marino İnstitute yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun ...

 

İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Marino İnstitute yaz kampı güvenliği nasıldır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? İrlanda yaz okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

Emerald İnstitute tarafından düzenlenmekte olan İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun yaz kampı Dublin'de yapılmaktadır. Şehir merkezine 15 dakikalık mesafede bulunan Marino İnstitute Yoğun yaz kampında öğrenciler haftalık 21 saat yoğun İngilizce dersi alırlar. Öğleden sonra düzenlenen grup çalışmaları sayesinde de öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirmeleri sağlanır. İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun yaz programı dahilinde özel olarak hazırlanmış öğrencilerin dil eğitimini ve fiziksel gelişimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlik yer alır. Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun yaz programına katılan öğrenciler 24 saat güvenlik görevlilerinin ve rehber öğretmenlerin bulunduğu yurtlarda tek kişilik içerisinde özel banyosu bulunan odalarda misafir edilirler.

İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Emerald Cultural İnstitute
  • Seviye
   : Programa katılım seviyesi B1 olarak belirlenmiştir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Bu program Emerarld Cultural İnstitute bünyesinde yer alan Marino İnstitute'ün öğrenci yurdunda tek kişilik özel banyosu bulunan odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Croke Park Stadium, GAA Museum, Powerscourt ve Glendalough'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler define avı, spor yarışmaları, film geceleri, karaoke gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 21 Haziran - 9 Ağustos tarihleri arasında 2 haftalık katılım şartı ile 2-7 haftalık dönemler şeklinde 2135 €
 • Program Sonucu

  İrlanda Yaz Okulu Emerald İnstitute Marino İnstitute Yoğun Yaz Kampı Neler Katar?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar